به گزارش افکارنیوز،

اکثریت مردم آمریکا بر این باورند که «بیل کلینتون» رئیس جمهور پیشین این کشور یک «شکارچی جنسی» است نه «قربانی بازی‌های سیاسی».

نظرسنجی‌های موسسه «راسموسن» در آمریکا نشان داد که بیش از نیمی از اهالی این کشور «بیل کلینتون» رئیس جمهور پیشین آمریکا را یک «شکارچی جنسی» می‌دانند.

جدیدترین نظرسنجی موسسه راسموسن که از طریق تلفنی و بررسی‌های آنلاین صورت گرفت نشان داد که تنها ۲۴% رای دهندگان آمریکایی بیل کلینتون را قربانی رقبای سیاسی برمی‌شمارند.

بر اساس این گزارش، ۵۳% رای دهندگان آمریکایی کلینتون را یک «شکارجی جنسی» می‌دانند. در این نظر سنجی ۵۵% مردان کلینتون را شکارچی جنسی دانسته و در بین بانوان حاضر در این نظرسنجی ۵۰% چنین نظری را نسبت به بیل کلینتون داشتند.

این درحالی است که رئیس جمهور پیشین آمریکا در مصاحبه‌ای گفته بود که لزومی برای عذرخواهی از «مونیکا لوینسکی» منشی خود که با وی روابط نامشروع داشت، نمی‌بیند. در این نظرسنجی ۴۴% شرکت کنندگان خواستار معذرت خواهی کلینتون از لوینسکی شدند.

بیل کلینتون از سال ۱۹۹۳ تا ۲۰۰۱ رئیس جمهور آمریکا بود. وی همچنین دومین رئیس جمهور آمریکا پس از «آندرو جانسون» بود که استیضاح شد. سنای آمریکا در سال ۱۹۹۹، کلینتون را به اتهام ادای شهادت دروغ و تلاش برای جلوگیری از اجرای عدالت استیضاح کرد، اما او با یک رای اضافی توانست از برکناری رهایی یابد.