به گزارش افکارنیوز،

وی روز دوشنبه در صفحه توییتر خود نوشت: کتاب وودوارد، جوک است، حمله ای دیگر در رگباری از حملات علیه من که از منابع ناشناس و بی نام و نشان (برای مورد استناد قرار گرفتن) استفاده شده است.

اخبار بین الملل - ترامپ در ادامه این توییت با اعلام اینکه بسیاری نقل قول های منتسب به خود در این کتاب را توهم و ساختگی خوانده اند، گفت: کتاب واقعی را می نویسم.

کاخ سفید در روزهای اخیر تلاش کرده است در مقابل کتاب وودوارد تحت عنوان «ترس: ترامپ در کاخ سفید» مقاومت نشان دهد. رئیس جمهوری آمریکا، وودوارد را احمق خوانده و «سارا هوکابی سندرز» سخنگوی کاخ سفید نیز این کتاب را سراسر روایات ساختگی توصیف کرده است.

ترامپ در توییت دیگری کاخ سفید را به ساختاری روان و جاری تشبیه و تاکید کرد که بزرگترین و مهمترین توافقات در تاریخ آمریکا در دوره زمامداری وی در حال انعقاد است.

کتاب وودوارد که گزیده ای از آن منتشر شده است، کاخ سفید را برخوردار از جوی آشفته توصیف می کند که کارکنان آن سعی می کنند از خرده گیری های رئیس جمهوری طفره روند.

وودوارد در این کتاب به داخل کاخ سفید در دوره زمامداری ترامپ نظری افکنده و هدایت مغشوش ترامپ و حس انزجار در میان دستیاران ارشد وی را شرح داده است.

کتاب ترس، روایتگر ماجرایی در مورد مقام های ارشد آمریکایی است که نگرانند رفتارهای خودسرانه رئیس جمهوری، امنیت ملی کشور را تهدید کند.

وودوارد برای گردآوری مطالب کتاب خود، به اسناد دولتی، یادداشت های برداشته شده در جلسات، خاطرات شخصی و صدها ساعت مصاحبه استناد کرده است. وی همچنین چند بار تلاش کرده با شخص ترامپ مصاحبه کند، اما موفق به این کار نشده است.