به گزارش افکارنیوز،

آویگدور لیبرمن، وزیر جنگ سابق رژیم صهیونیستی واکنش بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر این رژیم به آخرین حمله موشکی حماس را مورد انتقاد شدید قرار داد.

وزیر جنگ سابق رژیم صهیونیستی در صفحه شخصی خود در فیس بوک نوشت: امروز صبح شنیدیم که اعضای کابینه در حال تهدید حماس در نوار غزه هستند. مسئله این است که سران حماس در بهترین حالت به تهدیدات اسرائیل می‌خندند.

لیبرمن همچنین کابینه رژیم صهیونیستی را در خصوص گزارش‌های مربوط به آتش بس میان تل‌آویو و حماس در 13 نوامبر مورد انتقاد قرار داد. لیبرمن کابینه رژیم صهیونیستی را به پرداخت 30 میلیارد دلار به حماس متهم و ادعا کرد: آنها به جای دادن یک پاسخ نظامی محکم، مناطق وسیع‌تری را برای ماهیگیری در اختیار ساکنان نوار غزه قرار می‌دهند و به سران حماس مصونیت اعطا می‌کنند.

وزیر جنگ سابق رژیم صهیونیستی این مسئله را ورشکستگی کامل برای کابینه نتانیاهو دانست.

در ماه نوامبر سال گذشته‌ی میلادی بعد از چندین دور حمله متقابل، رسانه ها از توافق اولیه آتش بس میان حماس و رژیم صهیونیستی خبر دادند. این توافق آتش بس میان حماس و تل‌آویو با انتقاد جدی لیبرمن مواجه شد. وزیر جنگ سابق رژیم صهیونیستی طرفدار رویکرد سخت در مقابل حماس است. آویگدور لیبرمن به خاطر مخالفتش با تصمیم کابینه این رژیم در خصوص آتش‌بس در غزه از سمت خود استعفا کرد و خواستار برگزاری انتخابات زودهنگام شد. استعفای وزیر جنگ رژیم صهیونیستی سبب بروز اختلال در کار کابینه ائتلافی رژیم صهیونیستی شد.