به گزارش افکارنیوز،

کاربران شبکه اجتماعی توئیتر در واکنش به حساب کاربری اسرائیل بالعربیه که تصاویر ویدیوئی از ترانه خواندن یک سعودی تبار منتشر کرد، این موضوع را جعلی خواندند و تاکید کردند ملت‌های عربی با رژیم صهیونیستی کنار نخواهند آمد.

اخبار بین الملل_ حساب کاربری اسرائیل بالعربیه (وزارت خارجه رژیم صهیونیستی) با انتشار تصاویر ویدیوئی از فردی که اهل سعودی خواند، نوشت وی در پیامی صلح آمیز به اسرائیل، ترانه‌ای به زبان عبری خواند.

یکی از کاربران به نام عبدالله نوشت:‌ ای صهیونیست‌ها،‌ ای جنایتکاران،‌ ای خونریزان .. شما نژادپرست‌ترین مخلوقات روی زمین هستید. گمان نکنید که ما نیز وارد بازی‌های شما خواهیم شد. ما چیزی از این زندگی نمی‌خواهیم جز این که شاهد ذبح شما به دست خود باشیم. مرگ بر صهیونیست ها..

کاربر دیگری به نام ابویحیی نوشت صلح یا همزیستی با صهیونیست‌ها امکان ندارد. همان طور که سید حسین بدرالدین حوثی گفت‌ ای کاش همگان از جمله آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها می‌دانستند که صهیونیست‌ها به منزله خطری برای همه بشریت هستند.

کاربری با نام حمدی هادی نوشت: ارتش عدن روزی به سمت شما خواهد آمد و شما با ذلت و خواری از سرزمین فلسطین خارج خواهید شد.

کاربر دیگری نوشت همزیستی وجود نخواهد داشت و عرب‌هایی که اسرائیل را دوست دارند، مزدور هستند که در آخرالزمان واقعیت وجودی خود را برملا خواهند کرد.

کاربر دیگری تاکید کرد: به اذن خداوند، اسرائیل پس از مدتی نابود خواهد شد. فقط نمی‌دانیم شهرک‌ها چگونه توزیع خواهد شد؟ 

دیگری نوشت دشمنان از راهبرد تلقین در جوامع عربی استفاده می‌کنند تا افکار عمومی را از موضوع اصلی دور کنند و مردم توانایی درک مسائل را نداشته باشند.

کاربری که خود را اهل عربستان معرفی کرد، نوشت: بدون تردید این فرد نماینده بیشتر ملت سعودی نیست که از زمان اعلام تشکیل رژیم منسوخ شما، از فلسطین حمایت می‌کند. برای یادآوری می‌نویسم گروه‌های رژیم صهیونیستی فقط امسال، بیش از ۴۶۰ کودک فلسطینی را اسیر کردند... آزاد باد اسرای ما... عزت از آنِ شهدای ماست.

دیگری نوشت همزیستی با از بین رفتن ظلم، توقف شهرک سازی و غارت مزارع و بازگشت فلسطینیان به وطن خود شکل می‌گیرد. غیر از آن، ارزشی ندارد.

برخی از کاربران هم فردی را که ترانه‌ای به زبان عبری می‌خواند، اهل هند یا پاکستان دانستند.