به گزارش افکارنیوز،

محافل صهیونیست ضمن اذعان به توان موشکی حزب الله لبنان اعلام کردند که این موشک‌های ویرانی زیادی برجای خواهد گذاشت.

اخبار بین الملل - «عومر دنک» ژنرال احتیاط رژیم صهیونیستی اذعان کرد: تهدید موشکی حزب الله بیش از هر زمان دیگری خطرناک شده است. اسرائیل نه توان بیرون کردن ایرانی‌ها از سوریه را دارد و نه توان محدود کردن حرکت‌های آن در منطقه را دارد. همانطور که نفتالی بنت گفته است اسرائیل توان بیرون کردن ایرانی‌ها از سوریه را ندارد و به بن بست رسیده است. باید با تجهیز حزب الله لبنان به موشک‌های نقطه زن مقابله شود. حزب الله به موشک‌های دقیق دست خواهد یافت.

این رسانه عرب زبان در ادامه می‌نویسد: محافل اسرائیلی به شکل رسمی و علنی اذعان کرده اند که پدافند آنها توان مقابله با موشک‌های کروز ایران که مقامات امنیتی تل آویو ارزیابی می‌کنند که تهران و نیز حزب الله و سوریه در نبرد آتی از آنها استفاده کنند، را ندارد. استفاده از این نوع موشک‌ها خسارات سنگینی را به اسرائیل به ویژه به تأسیسات راهبردی وارد می‌کند.

رأی الیوم می‌افزاید: منابع امنیتی عالی رتبه در تل آویو اعلام کرده اند که سناریوی بد برای اسرائیلی‌ها شلیک روزانه صد هزار موشک به جبهه داخلی آن است. این منابع تاکید کرده اند که اگر شاخه نظامی حزب الله چراغ سبز را دریافت کند ضربات مهلکی نه تنها در خطوط مقدم بلکه در عمق اسرائیل با موشک‌های دقیق با هدف ایجاد رعب و وحشت اسرائیلی‌ها وارد خواهد کرد که تلفات و خسارات سنگینی برجای خواهد گذاشت.