به گزارش افکارنیوز،

مصطفی برغوثی دبیر کل جنبش «ابتکار ملی فلسطین»، امروز (شنبه)، به اقدامات رژیم صهیونیستی در ۴۸ ساعت گذشته واکنش نشان داد و گفت که اقدامات این رژیم اراده ملت فلسطین را تضعیف نمی‌کند.

اخبار بین الملل- دبیرکل جنبش ابتکار ملی فلسطین با اشاره به اقدامات رژیم صهیونیستی در ۴۸ ساعت گذشته گفت: «رژیم اشغالگر عمدا اقدامات سرکوب‌گرایانه خود را علیه مردم فلسطین شدیدتر می‌کند؛‌ این اقدامات در ۴۸ ساعت گذشته منجر به شهادت پنج تن، بستن راه‌ها، استفاده از موانع نظامی جدید در کرانه باختری و حمله هوایی به نواز غزه شده است.

مردم فلسطین در رد طرح موسوم به « معامله قرن »، هر هفته راهپیمایی می‌کنند. راهپیمایی این هفته فلسطینیان خشم صهیونیست‌ها را برانگیخت تا جایی که نیروهای این رژیم به شرکت‌کنندگان در این راهپیمایی حمله کردند‌.

مصطفی برغوثی در ادامه با بیان اینکه اقدامات سرکوب‌گرایانه رژیم صهیونیستی با فشار اقتصادی همراه شده است تاکید کرد که هدف تمام این اقدامات،‌ تغییر نگاه ملت فلسطین به توطئه «معامله قرن» است.

برغوثی توضیح داد که سرکوب و شکنجه، اراده ملت فلسطین را از بین نخواهد برد او تاکید کرد که فلسطینیان برای به دست آوردن آزادی کامل مصمم هستند و اقدامات رژیم صهیونیستی تنها مقاومت آنها را در برابر «معامله قرن» دو چندان خواهد کرد.