به گزارش افکارنیوز،

کیلی مک انانی، سخنگوی جدید کاخ سفید نخستین جلسه رسمی خود را با دروغ آغاز کرد.

اخبار بین الملل-بر این اساس، پس از گذشت یک سال برای نخستین بار شاهد برگزاری نشست خبری در کاخ سفید با حضور سخنگوی مطبوعاتی کاخ سفید و در مقابل دوربین‌ها بودیم. در واقع، در ۴۱۷ روز گذشته، سخنگوی مطبوعاتی کاخ سفید نشست خبری برگزار نکرده بود.

حالا کاخ سفید، سخنگوی مطبوعاتی جدیدی به نام کیلی مک انانی پیدا کرده است. او که قبلا از تهیه کنندگان شبکه تلویزیونی فاکس نیوز بود و بعدا به مفسر سی ان ان تبدیل شد، در ادامه به اعضای ستاد انتخاباتی دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا اضافه شد و حالا در پشت تریبون سخنگوی مطبوعاتی کاخ سفید قرار گرفته است.

او روز جمعه نخستین نشست خبری خود را برگزار کرد. او خطاب به خبرنگاری که پرسید آیا قول می‌دهد در مقامش دروغ نگوید گفت: من هرگز دروغ نمی‌گویم. شما روی حرف من حساب کنید.

سی ان ان در ادامه این تحلیل افزود:، اما سخنگوی کاخ سفید پس از این قول خود، یادداشت اف بی آی درباره مایکل فلین، مشاور پیشین امنیت ملی آمریکا را به گونه‌ای نادرست نقل قول کرد.

درعین حال، او مقایسه بین دونالد ترامپ و جو بایدن را درباره مسائلی از قبیل آزار و اذیت جنسی کم اهمیت جلوه داد و گفت ترامپ در طول سال‌های طولانی به سو رفتار متهم نشده است. این درحالی است که حدود یک سال پیش، چنین اتهاماتی علیه ترامپ مطرح شده بود.

نیویورک تایمز به خوبی این رویکرد سخنگوی جدید کاخ سفید را توصیف کرد و گفت وی گفته است هرگز دروغ نگوید و همین سخن او، اولین دروغش بود!