نگرانی از ابتلا به ویروس کرونا آویو کووخای، رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی را راهی قرنطینه کرد.

اخبار بین الملل- سخنگوی نیرو‌های نظامی رژیم صهیونیستی روز پنج شنبه اعلام کرد ژنرال کووخای پس از تماس با یک فرد مبتلا به ویروس کرونا، مجبور به رفتن به قرنطینه شده است. بنابر اعلامیه منتشره از سوی رژیم صهیونیستی، برخی دیگر از افسران عالی رتبه نیز که نام آن‌ها اعلام نشده است، قرنطینه خواهند شد.

حال رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی مساعد است و هیچ علائمی از ابتلا به ویروس کرونا از خود نشان نمی‌دهد. با این حال به زودی از او آزمایش تشخیصی ابتلا به ویروس کرونا گرفته خواهد شد.

سخنگوی پلیس رژیم صهیونیستی پیشتر نیز اعلام کرد «یاکف کبی شبتایی» فرمانده پلیس مرزی این رژیم به کرونا مبتلا شده است. روز گذشته نیز در پی دیدار بنی گانتس، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی، با یک فرد مبتلا به ویروس کرونا، او بنا به درخواست پزشکان در قرنطینه قرار گرفت.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی اخیرا با اذعان به وخامت شیوع ویروس کرونا در اراضی اشغالی، تاکید کرد: تا برقراری قرنطینه سراسری تنها یک گام فاصله داریم.

کابینه رژیم صهیونیستی روز دوشنبه با تشکیل جلسه اضطراری به بررسی اقدامات لازم برای مهار شیوع گسترده ویروس کرونا در سرزمین‌های اشغالی پرداخت. در این جلسه بنیامین نتانیاهو هشدار داد شیوع ویروس کرونا می‌تواند کابینه را مجبور به قرنطینه مجدد سراسری کند.

او تاکید کرد: تنها یک قدم با قرنطینه کامل فاصله داریم.