به گزارش افکارنیوز،

 دادستان کل رژیم صهیونیستی چندین جلسه با مسئولان ارشد دستگاه قضایی این رژیم درباره ناتوانی  بنیامین نتانیاهو ، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در انجام ماموریت‌های خود داشته است.

اخبار بین الملل - دادستان کل رژیم صهیونیستی اعلام کرد که شاید ناچار باشد شود نتانیاهو را مجبور به کناره‌گیری از سمت نخست‌وزیری رژیم صهیونیستی کند.

هاآرتص نوشت مندلبلیت بر این باور است که حملات مداوم نتانیاهو به دستگاه قضایی و داستانی کل و پلیس آشکارا بیانگر این است که او ناتوان از انجام ماموریت‌هایش است و اگر محرز شود که او از منصب خود برای ضربه زدن به دستگاه قانونی رژیم صهیونیستی در روند رسیدگی به پرونده فساد خود استفاده می‌کند، چه‌بسا نتانیاهو را مجبور به استعفا کند.

پیش از این اما یائیر لاپید، رئیس حزب یش‌عتید از احزاب اقلیت کنست (پارلمان رژیم صهیونیستی) خواستار عذرخواهی بنیامین نتانیاهو و استعفای فوری او شد.

دادستان کل رژیم صهیونیستی درباره اظهارات اخیر نتانیاهو در باره انگیزه سیاسی مقامات دستگاه قضایی این رژیم مبتنی بر دروغ آشکار بوده و بی‌پایه و اساس است که به دنبال سلب وجه قانونی از دستگاه اجرای قانون است.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی این هفته در واکنش به پیشرفت پرونده فساد مالی و سوء‌استفاده از قدرت، گفته بود مقامات ارشد در دادستانی کل و افسران پلیس عامدانه تحقیقات را تعطیل کرده‌اند.