به گزارش افکارنیوز،

 پسر نخست وزیر رژیم صهیونیستی در اقدامی جنجالی از قاتل یک خانواده فلسطینی حمایت کرد و او را بی گناه دانست.

یائیر نتانیاهو یک یهودی را که چند سال پیش در جنایتی هولناک با آتش زدن منزل یک خانواده فلسطینی موجب مرگ علی سعد دوابشه، یک نوزاد ۱۸ ماهه و پدر و مادرش شد، بی گناه دانست.

حمایت یائیر نتانیاهو از عمیرام بن اولئیل، صهیونیستی که در جریان آتش زدن خانه این خانواده فلسطینی دست داشت، با انتقاداتی همراه شد. با این حال پسر نتانیاهو با راه اندازی کمپین جمع آوری کمک مالی برای حمایت از بن اولئیل مدعی شد که او بی گناه است و اسناد ارائه شده علیه او جعلی و ساخته و پرداخته سرویس مخفی رژیم صهیونیستی است.

در خرداد سال ۹۴ گروهی از شهرک نشینان صهیونیست منزل یک خانواده فلسطینی را در روستای دوما در جنوب نابلس به آتش کشیدند. شهرک نشینان دو بمب آتش‌زا به منزل محمد راقی دوابشه پرتاب کردند که به آتش گرفتن طبقه دوم منزل این فلسطینی منجر شد.

در نتیجه این جنایت هولناک نوزاد ۱۸ ماهه این خانواده جان خود را از دست داد و پدر و مادر و یک کودک ۴ ساله دیگر این خانواده به شدت زخمی شدند. اندکی بعد نیز پدر و مادر این خانواده فلسطینی نیز در اثر شدت جراحات جان خود را از دست دادند.

برغم شناسایی و معرفی ده‌ها شهرک نشین صهیونیست به عنوان عاملان این جنایت، بن اولئیل به عنوان تنها مظنون این پرونده بازداشت، اما بعد‌ها آزاد شد.