به گزارش افکارنیوز،

ما برای شما پیشنهاد ویژه ای داریم ..

برای پاسخ به این سوال با آزمایش آب میتوان به اطمینان از آلوده بودن آب پی برد و یا با تست و آنالیز بوسیله دستگاههای تی دی اس متر به میزان املاح و آلودگی های شیمیایی موجود آب پی برد با آزمایشاتی که بوسیله کارشناسان حوزه سلامت انجام گرفته است می توان با اطمینان گفت که تقریبا آب همه شهرهای کشورمان آلوده است و برای سالم بودن نیاز به تصفیه به صورت مجزا برای هر خانواده است.

نکته بسیار مهم این است که تصفیه آب جزو گروه کالاهای تخصصی می باشد و در هنگام خرید دستگاههای تصفیه آب خانگی باید به این نکته توجه داشته باشید که آیا فروشگاه یا سایتی که در حال خرید از آن هستید واقعا واردکننده و ارائه کننده دستگاه تصفیه آب هست یا فقط بصورت دلال و واسطه ای بین شما و واردکننده قرار گرفته است؟!؟!

مطمئنا این نکته را میدانید که اکثر فروشگاههای معروف اینترنتی فعال در داخل کشور هیچکدام به صورت تخصصی در زمینه واردات و عرضه دستگاههای تصفیه آب فعالیت نمی کنند و فقط بصورت دلال بین واردکننده و خریدار قرار گرفته اند و درصدی از فروش محصول را به عنوان کمیسیون از واردکننده دریافت می کنند.

یک فروشگاه چند منظوره که هیچ تخصص و آشنایی با دستگاه تصفیه آب ندارد و فقط به عنوان واسطه و واردکننده تنها با هدف فروش بیشتر و دریافت کمیسیون بیشتر قرار گرفته است . چگونه می تواند خرید یک محصول با اصالت و با گارانتی اصلی و با قیمت مناسب را برای شما تضمین کند؟

پس بدیهی است که هنگام خرید یک گروه کالایی تخصصی از مجموعه یا شرکتی خریداری کنیم که مستقیما با واردکننده و گارانتی دهنده محصول در ارتباط باشیم و خرید با اطمینان از اصالت و گارانتی اصلی شرکت را تضمین کنیم.

شرکت تصفیه سازان مهر با بیش از دو دهه سابقه فعالیت مستمر و تخصصی در زمینه دستگاههای تصفیه آب خانگی برای تامین آب سالم و عاری از میکروب با شرکت در طرح سلامت همگانی با هدف افزایش سلامت جامعه و افزایش بهره وری صنایع و حفظ و مراقبت از محیط زیست فعالیت می نماید.

شرکت تصفیه سازان مهر با ارائه انواع دستگاه تصفیه آب خانگی در 20 برند معتبر جهانی و بیش از 150 مدل دستگاههای 6 مرحله ای تا 10 مرحله ای و استفاده از فیلترهای قلیایی ساز و نانو فیلتراسیون و ارائه گارانتی طلایی 24 ماهه و استفاده از دستگاههایی با بالاترین استانداردهای بین المللی ، CE ،NSF  ،WATER QUALITY و نشانگر اصالت و سلامت محصول اروپا و ارائه خدمات در اکثر شهرهای ایران موجب شده تا در چند سال اخیر گامی نوین در ارتقا استفاده از دستگاههای تصفیه آب خانگی دربردارد.

مجموعه ما از اولین درخواست تا راه اندازی کامل و در زمان بهره برداری در تمامی مراحل مشاوره خدمات و پشتیبانی 24 ساعته و ارائه پیشنهادات فنی در کنار شما خواهد بود.

آموزش ها و کلاس های حوزه ای و تخصصی کارمندان و نمایندگان خدمات پس از فروش و به روزرسانی دانش و اطلاعات آنان گامی دیگر در جهت کسب رضایت مندی مشتری و ارائه خدمات به مشتریان می باشد.

جهت مشاهده محصولات و ارتباط با فروشگاه آنلاین شرکت تصفیه سازان مهر کلیک کنید و همچنین جهت مشاوره تلفنی می توانید با شماره های 02177245202 و یا در ساعات غیر اداری با شماره 24 ساعته 09199821212 ارتباط برقرار کنید.