عیادت دکتر محمد باقر قالیباف از بیماران کرونایی در بیمارستان امام خمینی(ره) به مذاق بسیاری از مخالفان سیاسی وی و کسانی که مسئولیت اجرایی در کشور دارند خوش نیامد.

به گزارش افکارنیوز، عیادتی که باعث شد آماج اتهامات و شایعه ها علیه وی توسط رسانه های لیبرال و اصلاح طلب شروع شود و تا جایی که حتی حسن روحانی به کنایه علیه وی سخن گفت.

قالیباف جز به باز کردن گره های زندگی مردم به چیزی نمی اندیشد و همین موضوع را سالهاست که نشان داده است.

همان زمان که در جبهه های حق علیه باطل در جنگ تحمیلی حضور داشت همواره در کنار دیگر رزمندگان اسلام در مقابل بعثی ها ایستاد و حالا سنگر خود را بار دیگر در کنار مردم بودن و دوشادوش آنها برای مبارزه با کرونا می داند.

وی به شکل صریح اخیرا اظهار داشت که 240 نفر در روز به واسطه شیوع ویروس کرونا جان خود را از دست می‌دهند، موضوعی از این مهمتر نداریم، بازدید از بیمارستان امام خمینی (ره) حداقل اقدامی بوده که می‌توانستیم انجام دهیم .

هر چند رئیس جمهور بعد از لغو نشست سران قوا با طعنه و کنایه هایی را به قالیباف زد اما وی عنوان کرد که اگر بازدید از بیمارستان امام خمینی(ره) به بحثی سیاسی تبدیل و مقایسه باعقلی و بی‌عقلی صورت گیرد مورد قبول جامعه نیست،ما یک عقل معاد و یک عقل معاش داریم، هیچ کدام از دوستان در جنگ با کرونا بر اساس عقل معاش خود حرکت نکردند.

قالیباف می گوید 110 هزار پرستار، 30 هزار کرونا گرفته و 51 نفر از آنها شهید شده‌اند.به عنوان یک خدمتگزار با پرستارانی که در معرض خطر بودند دیدار کردم، هیچ کدام از آنها بحث مالی و مادی نداشتند زیرا بر اساس عقل معاد خود و برای انسانیت، اسلام، آخرت، فرهنگ و ایثارگری حرکت می‌کنند.

حالا شایعه ای جدید از سوی مخالفان قالیباف در شبکه های اجتماعی به راه افتاده که وی کرونا گرفته است. شایعه ای که هدف آن تخریب چهره قالیباف است که می خواهند بگویند به دلیل حضور وی در عیادت در بیماران کرونایی، رئیس مجلس کرونا گرفته است تا انتقادات از رئیس جمهور کاهش یابد.

احسان عسکری، مشاور رئیس مجلس و مدیرکل حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی در توئیتی به این شایعه واکنش نشان داد و نوشت:درست است که دشمنان مشغول به شایعه سازی و بیمار سازی آقای دکتر قالیباف هستند، اما ایشان بی توجه به تمام این مسائل مشغول به کار ، کار و کار است.