به گزارش افکارنیوز،

 محمد علیپور نماینده مردم ماکو در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئله اصلی و اساسی روز همه آحاد جامعه گرانی‌های سرسام آور و غیرقابل تحمل و بی توجهی دولت به مشکل اساسی مردم است.

وی با اشاره به شعار تبلیغاتی حسن روحانی در ایام تبلیغات دوره دوم ریاست جمهوری افزود: او می‌گفت که شب می خوابیم و صبح بیدار می شویم و افزایش قیمت‌ها را می‌بینیم در حالی که امروز این شعار به جای شب تا صبح به ساعت کشیده شده است. 

نماینده مردم ماکو در مجلس تصریح کرد: رئیس جمهور در میان مردم و متن جامعه حضور ندارد و در قرنطینه کامل از مسائل و آلام مردم بی اطلاع است.

وی اظهار داشت: به واسطه همه مشکلات معیشتی موجود و بی تفاوتی رئیس جمهور، افراد زیادی به ما نمایندگان فشار می آورند و انتظار دارند رئیس جمهور استیضاح شود در حالی که نباید با بی اعتنایی و بی تفاوتی دولت، مردم متحمل مشکلات کمرشکن شوند.

علیپور خاطرنشان کرد:‌ معتقدم دولت باید تا آخرین روز پاسخگو باشد و اجازه هیچگونه بهانه جویی داده نشود و مجلس نیز باید نقش نظارتی خود را با قاطعیت هر چه تمام تر ایفا کند تا فردا روحانی مدعی نباشند اجازه ندادند کار کند و همه تبعات کم کاری و ضعف خود را به گردن دیگران بیاندازد.

وی تصریح کرد: رئیس جمهور هیچ عذر و بهانه‌ای اعم از تحریم‌های ظالمانه و غیر برای شرایط موجود قابل قبول نیست.