بهروز محبی نجم آبادی ، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس یازدهم در گفت وگو با «افکارنیوز» ضمن اشاره به نزدیک شدن به فضای انتخاباتی در کشور می‌گوید: امروز ما شاهد رفتارهای پازل گونه ای هستیم که قسمتی از آن اطلاعات و نحوه ی انتقال آن از وین به داخل است و قسمتی از آن مربوط به صوت افشا شده ی آقای ظریف است  که بنظر میرسد این تقابل دیپلماسی و میدان یکی از برنامه های اصلی سمپادها و هواداران دولت فعلی است.

وی افزود: میخواهند بدنه ی اجتماعی خود که نسبت به عملکرد ضعیف ایشان بسیار ناامید هستند به نحوی از آنجا به میدان رای بکشند و بسیار مشهود است که دولت برنامه ی جدی و اشتیاق فراوانی برای در دست گرفتن سکان دولت آینده دارد و می‌خواهند انتخابات به نفع آنها به پایان برسد،لذا از هر وسیله ای جهت رسیدن به اهدافشان استفاده خواهند کرد.

این عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس یازدهم اذعان داشت: به تعبیر شهید مدرس که فرمودند کلاس اول سیاست عوام فریبی است و بنا نیست عده ای از کلاس اول به کلاسهای بالاتر بروند، به نظر می رسد بسیاری از اطرافیان دولت فعلی برای ماندن در مسند قدرت تلاش می کنندو از روش‌های عوام فریبانه ی قبلی و ایجاد تقابل و دعواهای ساختگی و اصرار بر مواضعی که قبلا نتیجه ای برایشان نداشته استفاده می کنند.

نجم آبادی ابراز می کند: برجام بی فرجام اوج سادگی و خوش باوری آنها را به ملت نشان داد لذا آنها می‌خواهند در این کارزار طرف مقابل را مقصر نشان دهند و ناکامی خود را به عهده ی رقبای خود بگذارند. 

این نماینده مجلس در انتها تاکید کرد که مشکلات مردم را به تحریم ربط دادند و تحریم را نتیجه ی کارشکنی های رقیب خود معرفی کردند. بنظر می رسد در آستانه انتخابات یکبار دیگر از روش های عوام فریبانه خود برای فریب مردم استفاده کنند.