حبیب آقاجری ، نماینده مردم مردم بندرماهشهر، امیدیه، هندیجان و بخش جولکی و عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با «افکارنیوز» ضمن اشاره به اظهارات تخریبی برخی از افراد جریان اصلاح طلب درمورد انتخابات ریاست جمهوری بیان کرد: کسانی که اکنون اقدامات تخریبی دررابطه با انتخابات انجام می دهند، رفتاری درراستای اهداف دشمنان دارند. می دانیم که انتخابات براساس قانون مرحله به مرحله انجام می شود. یک مرحله ثبت نام و مرحله دیگر تایید صلاحیت ها بود. این روند مدام درحال پیشرفت است و تمام مراحل براساس قوانین حاکم انجام می شود. 

وی افزود: حرکات تخریبی تاثیر منفی در مشارکت مردم دارد. این رفتار، دقیقا مشابه کاری است که دشمنان درخارج می کنند و دنبال این هستند که مشروعیت نظام جمهوری اسلامی را برای مردم زیر سوال ببرند. 

*کسانی که انتخابات را تخریب می کنند با دشمنان خارجی شریک هستند

آقاجری اظهارمی کند: کسانی که در داخل با دشمنان همراهی می کنند و در بوق تخریب انتخابات و القای انتصابات می دمند، با دشمنان ما در خارج شریک هستند.

این نماینده مجلس تاکید کرد: مردم شریف ایران اسلامی آگاه هستند و سطح دانش سیاسی و اجتماعی مردم بسیار افزایش داشته است. درانتخابات گذشته شاهد رقابت های مختلف بودیم. اکنون بیش از 40 سال از انقلاب اسلامی می گذرد و در تمام سال ها انتخابات برگزار شده و تجربه خوبی داشته ایم.

عضو کمیسیون انرژی مجلس عنوان کرد: بنابراین مردم درمواجه با انتخابات خوب عمل می کنند و فریب جنگ رسانه ای دشمنان را نخواهند خورد. زیرا رای دادن حق مسلم هرفردی است که خواهان دموکراسی و آزادی است. بنابراین امیدوارهستم انتخابات با مشارکت بالا و آگاهی مردم صورت خواهد کرد. 

آقاجری درانتها متذکرشد: مردم به خوبی نسبت به حرکات و نقشه های دشمنان ایران آگاه هستند. اگر هم عده ای در جهت مسیر دشمنان ایران حرکت کنند به راحتی توسط مردم شناسایی می شوند و به آن ها توجهی نخواهند کرد. اگر خواهان پیشرفت و تغییر فضای کشورمان هستیم باید وظیفه ملی خود را یعنی شرکت درانتخابات را انجام دهیم.