مهدی سعادتی بیشه سری در واکنش به ابراز ضعف نتانیاهو در برابر ایران و هراس اسرائیلی‌ها از موشک‌ها و بمب‌های کشورمان که به راحتی می‌تواند شهرهای این رژیم را مورد هدف قرار دهد، گفت: قدرت های منطقه ای و جهانی می دانند ایران به یکی از بزرگ ترین باشگاه های جهانی تبدیل شده و اکنون نفوذی در جهان پیدا کرده که قدرت بازدارندگی، عملیاتی و اجرایی آن حرف اول را در منطقه می‌زند.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: با توفیق خداوند و به برکت دانشمندان، متخصصان و کارشناسان ما در حوزه هسته ای و موشکی اکنون توانایی زیادی در حوزه صلح آمیز اتمی داشته و موشک‌های دوربرد ما نیز می تواند همه دشمنان را در هراسان کند.

تلاش اروپا برای مذاکره با ایران، رژیم صهیونیستی را نگران کرده است

وی در ادامه با بیان اینکه استکبار جهانی با ایجاد داعش در اطراف مرزهای ایران، تلاش داشت خاک ما را اشغال کند، اظهار کرد: ایران توانست به پرچمداری سردار شهید سلیمانی آنها را شکست دهد و امروز این توانایی های ایران موجب هراس رژیم صهیونیستی و ایادی آنها در منطقه شده چرا که حیفا و تل آویو را در تیررس موشک های خود قرار داده ایم.

سعادتی بیشه سری ادامه داد: در حوزه برجام و مذاکرات هسته ای نیز بارها گفته ایم که قصد دستیابی به سلاح را نداریم ولی آنها به این بهانه می خواهند حتی انرژی صلح آمیز هسته ای را نیز نداشته باشیم از این رو با محاصره و تحریم تلاش دارند ما را از این نعمت به حق محروم کنند.

وی ادامه داد: ترس نتانیاهو از این است که با بازگشت ایران به مذاکرات و ادامه روند آن، نفوذ و قدرت منطقه ای ما بیش از پیش شده و افول قطعی نفوذ آنها را به چشم جهانیان بکشد چرا که امروز اروپایی ها و قدرت های جهان خواستار مذاکره با ایران هستند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان با اشاره به کارایی قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها، خاطرنشان کرد: با این قانون، چارچوب را برای دولت و دستگاه دیپلماسی تعیین کرده‌ایم و اجرای تعهدات برجام از سوی ایران بستگی به لغو تحریم ها و راستی آزمایی آن دارد.