علیرضا سلیمی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکری اظهار کرد: از مهمان‌نوازی ملت عراق در ایام اربعین و همچنین مردم مهمان‌نواز خوزستان، ایلام و کردستان تشکر می‌کنیم.

 

وی با اشاره به حادثه رخ داده برای مهسا امینی ادامه داد: حادثه رخ داده برای خانم امینی قلب همه ما را به درد آورد او دختر همه ماست همه دختران و پسران سرزمین فرزندان‌مان هستند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی ادامه داد: باید اجازه دهند دستگاه‌های مسئول نتیجه نهایی رسیدگی‌ها را اعلام کنند پس چرا برخی با قضاوت‌های زودهنگام به ضد انقلاب جناح می‌دهند؟ عجیب این است که برخی از این حادثه برای حمله به ارزش‌ها، حجاب، مقدسات و حتی آیات حجاب استفاده کردند. آیا این امری طبیعی است؟

سلیمی ادامه داد: از خانواده مهسا امینی تشکر می‌کنیم که مرزبندی با ضد انقلاب داشته و اجازه ندادند آن ها از این فرصت استفاده کنند البته عده‌ای یک زمانی از گشت ارشاد دفاع کرده و همان‌ها امروز مقابل گشت ارشاد می‌ایستند؛ یادمان نمی‌رود آنهایی که در مجلس شورای اسلامی از رئیس جمهور وقت به دلیل عدم اجرای قانون گشت ارشاد سوال می‌کردند یا آقایانی را که به دلیل ساپورت پوشی برخی بانوان مکررا سوالاتی بیان می‌کردند.

یادمان نمی‌رود چه کسانی مصوبه گشت ارشاد را در شورای انقلاب فرهنگی آوردند

وی افزود: یادمان نمی‌رود چه کسانی در شورای عالی انقلاب فرهنگی مصوبه گشت ارشاد را آوردند؛ اینها بنیان‌گذاران برخی مسائل بودند حالا چه طور شده که گذشته را فراموش کرده‌اند؟

نماینده محلات در پایان از وزارت کشاورزی خواستار پرداخت مطالبات گندمکاران شد و بر لزوم تعیین تکلیف معلمان مهرآفرین و پرداخت مطالبات بازنشستگان تاکید کرد.