به گزارش افکارنیوزبه نقل از ایسنا، به مناسبت سفر قریب‌الوقوع مقام معظم رهبری به خراسان شمالی، حجت‌الاسلام والمسلمین مهمان‌نواز نماینده مردم خراسان شمالی در مجلس خبرگان رهبری، محمود احمدی بیغش استاندار و حجت‌الاسلام والمسلمین یعقوبی امام جمعه بجنورد، پیام مشترکی صادر کردند.

متن این پیام بدین شرح است:

«آب زنید راه را هین که نگار می‌رسد / مژده دهید باغ را بوی بهار می‌رسد

اکنون دیار باب‌الرضا و گنجینه فرهنگ‌ها، خراسان شمالی، چشم به راه قدوم پر برکت و وجود گوهربار ولی امر مسلمین رهبر معظم انقلاب حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) است و مردم غیور و شهیدپرور در این خطه کهن، خود را برای میزبانی مقتدای خویش آماده می‌کنند.

قلب‌ها در سینه‌ها به عشق دیدار روی محبوب می‌تپد و همگان مهیا می‌شوند تا از اقصی نقاط استان در مراسم استقبال آن رهبر فرزانه حضور یافته و باشور و شعف تحسین‌برانگیز خود، ولایتمداری و عشق به نظام اسلامی را به جهانیان فریاد کنند و با ندای لبیک یا رسول‌الله لرزه بر اندام دشمن انداخته و دست در دست یکدیگر با آرمانهای امام راحل(رضوان‌الله تعالی علیه) و شهدای اسلام تجدید بیعت نمایند.

خیل مشتاقان و جان نثاران مقام عظمای ولایت، ساعت ۸:۰۰ صبح روز چهارشنبه ۱۹ مهرماه ۱۳۹۱، مسیر ورودی ولی امر خود، از فرودگاه بجنورد تا ورزشگاه تختی را گلباران می‌نمایند و خاک قدوم مبارکش را توتیای چشم می‌کنند.

حبيبالله مهماننواز، نماينده مجلس خبرگان رهبري/محمود احمديبيغش، استاندار خراسان شمالي/ابوالقاسم يعقوبي ، امام جمعه بجنورد