به گزارش افکارنیوز، ‌ اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه هفته آینده در جلساتی، بررسی لایحه اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم و اصلاحات آن را ادامه می‌دهند و سپس تقاضای عضویت محمدباقر بنابی نماینده بناب را بررسی می‌کنند.

مهدی غضنفری وزیر صنعت، معدن و تجارت نیز صبح روز دوشنبه هفته آینده برای پاسخگویی به سؤالات امیر خجسته نماینده همدان، ایرج ندیمی نماینده لاهیجان، احمد شوهانی نماینده ایلام، حسین گروسی نماینده شهریار، علی ایرانپور نماینده مبارکه و نصرالله پژمان‌فر نماینده مشهد و کلات در کمیسیون اقتصادی مجلس حاضر می‌شود.

ادامه بررسی طرح تأمین کالاهای اساسی برای اقشار آسیب‌پذیر، ادامه رسیدگی به لایحه تأسیس صندوق بیمه همگانی حوادثطبیعی، بررسی تقاضای تحقیق و تفحص جمعی از نمایندگان درباره نحوه تهیه و توزیع و ذخیره‌سازی کالاهای اساسی و نظارت بر آن و همچنین بررسی تقاضای تحقیق و تفحص رحیم زارع نماینده آباده از امور مربوط به مناطق آزاد کشور از دیگر دستورکارهای جلسات هفته آینده کمیسیون اقتصادی پارلمان است.

اعضای هیئت تحقیق و تفحص از عملکرد ستاد مدیریت حمل و نقل سوخت کشور ظهر روز یکشنبه هفته آینده تشکیل جلسه میدهند و کارگروه پولی و مالی این کمیسیون نیز عصر روز دوشنبه بررسی لایحه یک فوریتی اصلاح قانون مالیاتهای مستقیم و اصلاحات بعدی آن را ادامه میدهد.