به گزارش افکارنیوز، ابراهیم آقامحمدی نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی خانه ملت، با اشاره به انتشار مصاحبه‌ای به نقل از وی در یکی از روزنامه‌ها درباره «تیم ناظر بر مذاکره‌کنندگان هسته‌ای»، گفت: سخنان من به درستی منتقل نشده و بخشی از آن حذف و بخشی به آن اضافه شده است.

وی با اشاره به اینکه خبرنگار این روزنامه بخشی از سخنانم را حذف کرده است، اظهار داشت: بخش مربوط به سخنانم درباره آب سنگین اراک و لزوم حفظ آن در مطلب این روزنامه نیامده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس همچنین گفت: این سخن که «قرار نبود وجود شورا فاش شود» اصلاً‌ در اظهاراتم نبود و بحثدیگر مبنی بر امنیتی بودن شورا نیز جزء اظهارات خبرنگار بود.

آقامحمدی واژه «محرمانه بودن تیم ناظر» را استنباط خبرنگار دانست و تأکید کرد که سخنان وی به درستی منتقل نشده و خبرنگار رسم امانت‌داری را رعایت نکرده است.

وی همچنین با بیان اینکه یکی از سؤالات و پاسخ آن توسط خبرنگار به مصاحبه افزوده شده است، گفت: این پاراگراف که چرا موضوعی که به نظر شما به این اندازه محرمانه و امنیتی است توسط یک رسانه و در گفتوگو با عضو کمیسیون امنیت ملی شرح داده میشود؟ این موضوع را باید آقای کوثری پاسخ دهد و تا آنجا که میدانم قرار نبود اطلاعاتی از وجود و فعالیت این شورا منتشر شود. اصلا در اظهارات من نبود.