به گزارش افکارنیوز،

مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران در اجتماع انتخاباتی غلامعلی حداد عادل که صبح امروز جمعه در مسجد امام صادق (ع) برگزار شد اظهار داشت: دشمنان سال‌‌ها سعی کردند انتخابات را تحریم کنند ولی دیدند از این مسیر به جایی نمی‌رسند. آنها امروز به جای تحریم ، مسیر تهدید را در پیش گرفتند و از آن سوی آب‌ها می‌گویند به چه کسی رای دهید یا به چه کسی رای ندهید و برای ملت ما تعیین تکلیف می‌کنند.

وی فضای سنگین تخریبی که از خارج و داخل مدیریت می‌شود را همان مسیر تحریم انتخابات دانست و گفت: اصولگرایان باید در فضای مجازی بیشتر فعالیت داشته باشند. دوستان اصولگرا در فضای مجازی، آنچنان که باید فعال نیستند و یا به آن حد فعالیت نرسیده‌اند و بیشتر به برنامه‌های چهره به چهره و حضور در مساجد بسنده می‌کنند. البته این نیز یک حرکت بسیار ارزشمند ولی نباید مسیر فعالیت در فضای مجازی را فراموش کنیم.

چمران در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه ارائه لیست‌های متفرقه و متشتت و همچنین حضور فردی در انتخابات به معنای رای‌شکن بودن است و باعث می‌شود نه خودمان رای بیاوریم و نه اجازه می‌دهیم فهرست واحد رای بیاورد، گفت‌: به هر طریقی که بوده افرادی ساعت‌ها بحث کرده‌اند و به یک نتیجه واحد رسیده اند و کار تشکیلاتی این را به ما دیکته می‌کند که باید لیست واحد را پیش ببریم و به پیروزی برسانیم. در غیر این صورت اینکه فقط خودمان وارد مجلس شویم به جایی نخواهیم رسید.

رئیس شورای شهر تهران، در بخش پایانی سخنان خود به ابعاد شخصیتی غلامعلی حداد عادل نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت: خلوص نیت، بصیرت و شجاعت سیاسی از ویژگی‌های بارز آقای حداد عادل است.شخصیت‌های انقلابی زمانی موثر هستند که حرکت‌ساز و جریان‌ساز هستند. یعنی هم خودشان حرکت می‌کنند و هم جامعه را به حرکت در آورند که این موضوع جزو ویژگی‌های شخصیتی آقای حداد عادل است.