به گزارش افکارنیوز،

 سردار محمدرضا نقدی پیش از ظهر امروز در مراسم بزرگداشت شکست مفتضحانه آمریکا در صحرای طبس، اظهار داشت: در ده‌ها حادثه تاریخی بزرگ، آمریکا به ستیز برخاسته و در همه شکست خورده اما درس عبرت نگرفته است.

وی تصریح کرد: حوادث امروز اتمام‌ حجت با غربی‌هاست، به گونه‌ای که امروز با این ملت نمی‌توان با حرف زور صحبت کرد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه طوفانی به پا خواهیم کرد و تا نابودی رژیم صهیونیستی و آزادی قدس از پا نخواهیم نشست، گفت: آمریکا با این اعمال خود ملت‌های منطقه را به جایی می‌رساند که برای آزادی بشر و تحقق صلح جهانی هیچ راهی جز نابودی رژیم صهیونیستی وجود نداشته باشد.

نقدی با بیان اینکه ملت ایران با هیچ ملتی قابل مقایسه نیست، افزود: از میان تجارب ارزشمند به این نتیجه می‌رسیم که پرونده خوش‌بینی به آمریکا را باید برای همیشه به زباله‌دان تاریخ انداخت.

وی با بیان اینکه کسانی که به آمریکا خوش‌بین بودند اگر بیدار نشوند آنها هم ضمیمه این پرونده خواهند شد، یادآور شد: راهی جز پیشرفت نداریم که این امر با استفاده از  ظرفیت‌های عظیم انسانی که اکنون داریم محقق می‌شود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: این ظرفیت‌ها را فعال کرده و با بازوان خودمان ایران را فعال می‌کنیم، زیرا نگاه به دست اجانب هیچ هزینه‌ای جز ذلت و خواری نخواهد داشت.

نقدی با بیان اینکه خداوند متعال با اعجاز خود شن‌ها را در طبس مأمور کرد، خاطرنشان کرد: مردم به صحنه بیایند، یعنی همان طور که با آمدن مردم در جنگ نظامی پیروز شدیم ثابت می‌کنیم که در مسیر خود استواریم و امروز روز شکر ملت ایران است.

انتهای پیام/69029/ت30

http://fna.ir/OA10CC

اخبار مرتبط

غارت 2 میلیاردی ثابت کرد آمریکا نمی‌خواهد برجام را اجرا کند/ رهبری گفته بودند آمریکا قابل اعتماد نیست۹۵/۰۲/۰۵ - ۱۲:۴۳غارت 2 میلیاردی اموال ایران نشان داد نتیجه «اعتماد به آمریکا» ضایع کردن منافع ملی است/ نگران باب شدن دسترسی به اموال بلوکه شده‌ایم۹۵/۰۲/۰۵ - ۱۱:۴۹غارت اموال ایران بستری برای تحمیل برجام‌های 2 و 3 است/این چه مذاکره‌ای است که فقط به نفع آمریکا رقم می‌خورد؟۹۵/۰۲/۰۵ - ۱۰:۱۶
نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری فار