جلالی فرمانده و ریاست پیشین بیمارستان بقیه الله (عج) و رئیس فعلی دانشگاه  علوم پزشکی بقیه الله (عج) در مراسم آیین تکریم و معارفه رئیس جدید بیمارستان سخنانش را با عبارت «هم خوشحال هستم و هم ناراحت» آغاز کرد و در این باره گفت: ناراحتی من از بابت کارهای انجام نشده است . به هر حال 40 ماه بنده توفیق خدمت به پایوران ارجمند سپاه در بیمارستان را داشتم. ناراحتم از این باب که کارهایی که در ذهنم بود و تکلیفم بود نتوانستم انجام بدهم و اما خوشحالی من به این جهت است یک تیم هماهنگ منسجم و همدل در کنار خود داشتم.

وی ادامه داد: اگر بخواهیم بیمارستان بقیه الله(عج) به عنوان یک زیر مجموعه سپاه را با سایر ارگانهای مدیریتی مقایسه کنیم متوجه خواهیم شد که بالا و پایین سیاست های مدیریتی در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بسیار اندک است و اینگونه نیست که مدیریت مجموعه ی سپاهی  بخواهد سلیقه های حداکثری خود را اعمال کند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بقیة‌الله(عج) اظهار کرد: هدف من خدمت به بیماران، پرسنل درون بیمارستانی و برون بیمارستانی و خدمت به کادر سپاه پاسدارن بوده و هست.

جلالی تصریح کرد: چهار حوزه معاونت پژوهش، آموزش، درمان و توسعه که نیاز بیمارستان بود را از هم تفکیک کردیم. 2- بازسازی بیمارستان در برنامه بود که از جمله بازسازی پاویون خواهران، آنژیو گرافی، وی آی پی ، 4 دستگاه سونوگرافی، 150 دستگاه تخت بیمارستانی و افزایش یونیت های دندانپژشکی را انجام دادیم که در نهایت 30 میلیارد هزینه خرید تجهیزات شده است.

ریاست پیشین بیمارستان بقیه الله (عج) در باره ضرورت وجود دفتر ارتباطات مردمی دربیمارستان بقیة‌الله گفت: این دفتر برای رسیدگی به انتقادات و انجام نظر سنجی بوده و راه اندازی دو نشریه علمی-پژوهشی به دو زبان انگلیسی و فارسی در راستای بهبود کیفیت خدمات درمانی صورت گرفته‌است.همچنین افزایش پوشش خدمات رفاهی کارکنان قراردادی با بیمه سازمان تامین اجتماعی از جمله اقداماتی بوده که انجام داده ایم.

جلالی درباره روند انتخاب رئیس بیمارستان بقیة‌الله(عج) اظهار کرد: 25 تا 26 نفر به عنوان افراد شایسته جهت مدیریت انتخاب شدند و این تعداد افراد به سه گروه تقسیم شدند که در مجموع از بین آنها دو نفر انتخاب شدند و پس از آن  در نشستی که با سردار سلامی داشتیم تصمیم بر این شد که دکتر تقی پور شایستگی های لازم برای این پست را دارند.

در پایان تقی پور رئیس جدید بیمارستان بقیة‌الله(عج) ضمن تشکر و قدر دانی از رئیس پیشین این بیمارستان با بیان اینکه که خیلی از آگاهی های مدیریتی را از دکتر جلالی آموخته، گفت: سرمایه های انسانی برای دانشگاه مهم است. منظور کارکنان، مشتریان و سازمان است.

وی گفت: دو بعد مهارت دانی و ارتباطی باید تقویت گردد که در اینجا نیز خط قرمز اخلاق حرفه ای و اسلامی است ، انجام وظیفه بخاطر رفع تکلیف نباید باشد بلکه باید مسئولیت پذیری به بهترین نحو از جانب مدیر ایفا گردد.

گفتنی است  در این مراسم دکتر امیری نیز به عنوان معاون درمان بیمارستان بقیه الله (عج) منصوب شد.