به گزارش افکارنیوز،

مصطفی کواکبیان بعد از ظهر امروز در مراسم  یادواره شهدای دانش‌آموزی شهرستان اسلامشهر که در سالن فجر آموزش و پروش این شهرستان برگزار شد‌، اظهار داشت‌: همه ما می‌دانیم که‌ پیشرفت و تعالی جمهوری اسلامی‌ ایران، موفقیت‌های ما در سیاست‌ خارجی، اقتدار ما در منطقه و حضور قوی ایران در نشست‌های تخصصی کشورها به برکت خون شهیدان و صبر و استقامت خانواده‌های معظم شاهد است‌.  

وی بیان کرد: تمام تلاش‌‌های ما در برنامه ششم توسعه، برای رشد آموزش و پرورش است که نمونه آن‌ افزایش حقوق بازنشستگان فرهنگی‌ تا‌ سقف‌ 2 میلیون تومان است.

نماینده مردم تهران، ری، اسلامشهر، شمیرانات و پردیس در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: کسانی که در زمینه املاک و فیش‌های نجومی کار می‌کنند‌‌، باید بدانند که ‌روزی‌ باید پاسخگوی اعمال و کردارشان باشند، چراکه علاوه بر خداوند متعال‌، شهیدان والامقام ‌بر اعمال‌‌ و رفتار و کردار ما ناظر و شاهد هستند‌.

کواکبیان افزود: حضور در یادواره‌‌های شهدا فرصتی است تا مسئولین‌ و اقشار مختلف جامعه به نوعی دین خود را به شهدا ادا نموده و از سوی دیگر نسل جوان با سیره و رفتار و راه شهیدان والا مقام بیشتر اشنا شوند‌.

یادو‌اره شهدای دانش‌آموزی شهرستان اسلامشهر‌ به همت مدیریت آموزش و پرورش‌‌ اسلامشهر و با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران‌ این شهرستان ‌با حضور ‌جمعی از خانواده‌های معظم شاهد و مسؤولان‌ ادارات شهرستان‌ و دانش‌آموزان به مناسبت روز شهید برگزار شد‌.