به گزارش افکارنیوز،

 سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری چهارشنبه‌شب در نشست با نماینده ولی فقیه در استان بوشهر اظهار داشت: استان بوشهر همواره مهد مقابله و مبارزه با استعمار بوده و کارنامه درخشانی در این زمینه دارد.

وی اضافه کرد: مردم انقلابی و شجاع استان بوشهر در عرصه‌های مختلف و در برهه‌های مختلف تاریخی عشق و ارادت خود را به اسلام و نظام اسلامی و روحانیت اثبات کرده‌اند.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بوشهری‌ها را مردمی غیور، مومن، انقلابی، ضد استکباری و استعمارستیز معرفی کرد و افزود: این مردم همواره در کنار نظام و انقلاب هستند.

وی به نقش بسیار مهم سپاه در پیشبرد اهداف انقلاب اشاره کرد و ادامه داد: رهبر انقلاب اسلامی نیز از سپاه انتظار دارند که در هر زمینه‌ای که نیاز باشد وارد عمل شده و از نظام و انقلاب و مردم دفاع و حمایت کند.

سردار جعفری با بیان اینکه اقدامات سپاه فقط در عرصه دفاعی و نظامی نیست، خاطرنشان کرد: سپاه در راستای منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی و بنا به اقتضاء و نیازهای کشور، در تمام عرصه‌های مختلف و مورد نیاز تلاش می‌کند.

وی با اشاره به اینکه سپاه بنا به مقام معظم رهبری در زمینه اقتصادی و فرهنگی فعالیت‌های گسترده‌ای دارد، اضافه کرد: هدف اصلی حکومت اسلامی هدایت مردم به سمت ایمان و معنویت است.