گروه سیاسی- سیده حمیده زرآبادی نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار افکارنیوز با اشاره بارش برف در هفته گذشته گفت: متاسفانه با بارش یک روزه برف مسئولین دچار مشکل شدند و مشخص شد که در مدیریت، ایمنی و کارهای خدمت رسانی ضعف داریم و ضعیف عمل کردیم.

وی تصریح کرد: علاوه بر جاده ها، در مسیر ریلی و قطارها و همچنین در فرودگاهها هم مشکل تردد بوجود آمد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه البته سازمان راهداری، وزارت راه و پلیس راهور خدماتی داشتند، افزود: بعنوان مثال بر اساس اطلاعات داده شده در حوزه انتخابیه اینجانب در قزوین حدود شش هزار نفر اسکان داده شدند.

زرآبادی با بیان اینکه نمی شود گفت که این مقدار برف در کشور در حد بحران بود، تاکید کرد: عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی باید با بررسی دقیق آسیب شناسی و برنامه ریزی کند تا دیگر در مواقع این چنینی شاهد تکرار این مشکلات نباشیم.

وی تصریح کرد: در پی بروز این مشکلات در جاده ها و ماندن مسافران در راهها، برخی از نمایندگان در صحن مجلس به وزیر تذکر دادند که امیدواریم وزیر به این تذکرات توجه داشته باشد.

نماینده مجلس در شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان تاکید کرد: ما معتقدیم که خدمت رسانی به مسافران در برف و بوران ضعیف بوده و برای شناسایی کم کاریها، باید سهم هر یک از نهادها و ادارات دخیل در این زمینه را بررسی کرد و بعد پاسخ گفت.

زرآبادی افزود: انتظار ما از مسئولین این است تا با برنامه ریزی دقیق از بروز اختلال در زندگی عادی مردم با یک برف، جلوگیری شود.