به گزارش افکارنیوز،

اکبر رنجبرزاده عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به روند بررسی لایحه بودجه ۹۷ در پارلمان، گفت: براساس پیشنهاداتی که از سوی تعدادی از نمایندگان مجلس به هیئت‌رئیسه مطرح شده، احتمال بررسی لایحه بودجه ۹۷ در سه شیفت کاری وجود دارد.

وی افزود: با توجه به اینکه در روز‌های پایانی سال قرار داریم و لایحه بودجه سال آینده نیز می‌بایست تا پیش از پایان سال بررسی و تصویب شده و برای اجرا در اختیار دولت قرار گیرد، بنابراین ضروری است تا روند رسیدگی به آن سرعت بیشتری در مجلس داشته باشد که احتمال زیادی وجود دارد که جلسات بررسی لایحه بودجه ۹۷ در سه شیفت کاری انجام شود.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس با اشاره به برنامه زمانبندی پارلمان برای بررسی لایحه بودجه ۹۷، اظهار داشت: طبق برنامه‌ریزی‌هایی که انجام شده، قرار است، مجلس تا روز سه‌شنبه برای بررسی بخش‌های درآمدی بودجه ۹۷ جلسه علنی داشته باشد و نمایندگان نیز از روز چهارشنبه برای حضور در مراسم جشن پیروزی انقلاب به حوزه‌های انتخابیه می‌روند.

رنجبرزاده اضافه کرد: ادامه روند بررسی لایحه بودجه ۹۷ در بخش هزینه‌ای نیز از روز دوشنبه (۲۳ بهمن) در مجلس آغاز می‌شود.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس در پایان خاطرنشان کرد: سه شیفته شدن جلسات علنی مجلس برای بررسی لایجه بودجه ۹۷، بستگی به رأی اکثریت نمایندگان دارد، به طوریکه پیش از پایان جلسه نوبت عصر در این باره رأی‌گیری می‌شود.