به گزارش افکارنیوز،

حجت الاسلام سید محمود علوی عصر سه شنبه در یازدهمین جلسه شورای اداری استان افزود: کم کاری‌ها و فراری دادن سرمایه‌ها بازی درون زمین دشمن است و باید برای جلوگیری از فرار سرمایه‌های کشور با تخلفات بخش اقتصادی به صورت هوشمندانه برخورد کرد.

وی با بیان اینکه مسئولیت‌ها امانتی الهی از سوی مردم است که در اختیار مدیران و مسئولان قرار گرفته گفت: اسلام حکومت با سبقه الهی را برای مردم می‌خواهد تا در سایه آن کرامت، امنیت، عدالت و معیشت آن‌ها مهیا شود.

حجت الاسلام علوی رضایت مردم از مسئولان را اساس حکومت اسلامی دانست و تصریح کرد: در جامعه اسلامی امنیت باید بطور گسترده و رضایت به صورت عمومی برقرار شود و خوش اخلاقی و خوش رویی با مردم از عوامل کسب رضایت است.

وی امنیت را پیش شرط ضروری در همه بخش‌ها دانست و یادآورشد: امنیتی که با فضای خشک بوجود بیاید نمی‌تواند پایدار باشد بلکه امنیت باید بصورت شاد و همراه با نشاط و آرامش برقرار شود و در این شرایط است که ایمان رشد می‌کند.

وزیر اطلاعات تصریح کرد: همه شهروندان که در چهارچوب قانون عمل می‌کنند و درون نظام هستند همه باید از امنیت و عدالت برخوردار شوند و برقراری آن وظیفه حکومت اسلامی است.

وی ارتقاء قدرت دفاعی و نظامی را برای ایجاد ترس و هراس در میان دشمنان و برقراری آرامش در دل مردم جامعه ضروری دانست و خاطر نشان کرد: هرچه در توان داریم باید صرف استحکام، وحدت و همدلی با یکدیگر کنیم چرا که نتیجه اختلافات و دعواها، زمین خوردن و هلاکت است.

حجت الاسلام علوی با اشاره به حوادث دی ماه که موجب امید در دشمنان شد افزود: با وحدت و یکپارچگی این حوادث و توطئه‌های دشمنان خنثی شد.

وی ضمن قدردانی از اداره اطلاعات استان آذربایجان غربی اظهار کرد: امنیت موجود نتیجه همدلی همه دستگاه‌های نظامی، انتظامی، سیاسی اعم از سپاه، نیرو‌های ناجا، مرزبانی، بسیج، استانداری و قوه قضائیه است.

در یازدهمین جلسه شورای اداری استان که عصر امروز با حضور حجت الاسلام سید محمود علوی وزیر اطلاعات و به ریاست محمد مهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی در محل استانداری برگزار شد، مدیرکل جدید اطلاعات آذربایجان غربی معرفی شد همچنین از زحمات و تلاش‌های مدیرکل سابق اطلاعات استان آذربایجان غربی تجلیل به عمل آمد.