به گزارش افکارنیوز،

نادر قاضی پور در مراسم ۷ اسفند روز وکیل مدافع که با حضور معاون حقوقی رئیس‌جمهور و مشاوران و معاونت امنیتی و سیاسی استان برگزار شد اظهار داشت: هر موقع از مستضعفین برای ورود به عرصه وکالت کمک خواسته‌ام کانون وکلا به‌رایگان آن‌ها را حمایت کرده است که از این بابت از این کانون تشکر می‌کنم، اما اسفندماه، برای ارومیه‌ای‌ها ماه غم و اندوه است چراکه در عملیات خیبر اسفندماه سال ۶۲ باکری و یاخچیان شهید شدند و پیکرشان مفقودالاثر شدند و در اسفندماه سال بعد نیز مهدی باکری شهید و مفقودالاثر شد و این سه شهید یک سانتی‌متر از خاک را اشغال نکردند.

نماینده مردم ارومیه در مجلس افزود: قانون هر چه که باشد از بی‌قانونی بهتر است و از فرمایشات کیوان فر مشاور معاون وزیر مبنی بر تخفیف مجازات عاملان کشف حجاب چنین استنباط می‌شود که ما باید در مقابل قرآن بایستیم، ولی ما پیرو قرآن هستیم و کشف حجاب را قرآن منع کرده و حجاب را قرآن تعیین کرده است.

وی گفت: ما باید از سه قوه تبعیت داشته باشیم و در این راستا حرکت بکنیم و مسئولان نیز مشکلات درونی را به جامعه نکشند و با راه حل یگانه در جهت حل مشکلات تلاش بکنند، چون دولت و مجلس می‌توانند با همکاری هم به مشکلات پایان بدهند.

وی خاطرنشان شد: قاضی‌ها باید در مکان‌هایی غیر از محل تابعه‌شان قضاوت کنند تا هم حق کسی ضایع نشود و هم عدالت اجتماعی برقرار گردد و پاک دست و پاک‌دل بودن سخت است و باید تلاش کنیم به فرزندانمان راه درست را نشان بدهیم و وظیفه وکلا دعوت مردم به قانونمندی است.

وی با اعتراض به وزیر بهداشت و درمان گفت: در جامعه اختلاف طبقات به وجود آمده که یکی از دلایل آن وزیر بهداشت و درمان است؛ چراکه بسیاری از پول‌های ملت را صرف کار‌های بیهوده کرده است. اشرافی گری نیز باید از بین برود و سیاست جمهوری اسلامی را رهبر انقلاب تعیین کرده است و آن اطاعت از قرآن و نابودی فاصله طبقاتی است.