به گزارش افکارنیوز،

روزنامه های صبح امروز ایران در سرمقاله های خود به مهمترین مسایل روز کشور و جهان پرداخته اند که گزیده آنها در ذیل می آید:

تقلای تل‌آویو برای حفظ معادله ۱۹۷۴

در چند ماه گذشته رژیم صهیونیستی با تماس‌های مکرر با واشنگتن و مسکو و با تهدید به جنگ نهایت تلاش خود را به کار گرفت تا بلکه بتواند مانع از پیشروی ارتش سوریه به جنوب این کشور و مناطق اشغالی جولان شود.

شرمنده شماییم یا حضرت صادق(ع)

گمانم هدف همه توطئه‌ها و حرمت‌شکنی‌ها این است؛ ابتدا دل‌مان را بشکنند، آنگاه امیدمان را و در نهایت ایمان‌مان را! و در این صورت، انسان مأیوس گیرم دغدغه‌مند، چه سودی برای خدا دارد، چه نفعی برای جامعه؟!.

چند جمله حرف حساب درباره جنجال اینستاگرامی

یک دختر نوجوان در صفحه اینستاگرام، تصاویر رقصش را منتشر می‌کند. مسئول یا مسئولین مربوطه با طی مراحل قانونی، ایشان را احضار می‌کنند. تلویزیون مستندی با عنوان «بیراهه» پخش می‌کند.

فرصت یک جراحی تازه اقتصادی

اواخر سال گذشته مسئولان سازمان برنامه و بودجه در حال تهیه بودجه امسال بودند و آن را با نگرش ایجاد یک جراحی اقتصادی تدوین کردند.

تدبیر و امید

دولت "آقای روحانی"، بیش از حد ملتهب نشان می‌دهد. دستپاچگی و ناپختگی در رویارویی با ماجرای سکه و ارز، بگو مگوهای تند اعضای کابینه و حتی لحن خود آقای رئیس جمهور و... همگی نشان می‌دهند که تیم مدیریت دولت قصور ورزیده‌اند.