گروه سیاسی- این در حالی است که چندی پیش نیز محمد جواد ظریف وزیر خارجه نیز در برنامه حالا خورشید عنوان کرده بود که خودمان انتخاب کردیم جور دیگری زندگی کنیم.
به گزارش افکارنیوز، سوالی که مطرح می شود این است که مردمی که دولت تدبیر و امید را انتخاب کردند به چه وعده هایی رای دادند؟ آیا این وزرا فراموش کرده اند که وعده های انتخاباتی حسن روحانی را فراموش کرده اند؟
مردم به به دولت اعتدال گرا رای دادند تا قیمت ارز ثابت بماند، حقوق شهروندی رعایت شود و با برجام تحریم ها برداشته شود اما آیا امروز دیگر ایران با تحریم ها مواجه نیست؟ قیمت ارز و سکه ثابت مانده و به ثبات رسیده و یا هر روز و هر ساعت دچار تغییر می شود؟
مردم به رئیس جمهوری رای دادند که وعده های مختلفی برای حل مشکلات آنها درباره مسکن و حل مشکلات ازدواج جوانان و اشتغال داده بود ، آیا مشکل مسکن امروز حل شده است؟ آیا جوانان به راحتی مشغول به کار شده و ازدواج آنها سهل و آسانشده است؟
بهتر است آقای وزیر به جای اینکه بگویند مردم رای داده اند و باید تحمل کنند به این موضوع بپردازند که طرح تحول سلامت به کجا رسید؟ امروز بیماران نگران قیمت دارو هستند که هنوز تحریم ها شروع نشده ، نگرانی تهیه دارو در میان بیماران وجود دارد.
آقتای وزیر از اقلام بهداشتی کودکان و زنان خبر دارید؟ اینکه برخی داروخانه ها این اقلام را با به صورت جیره بندی ارائه می کنند و حتی قیمت پوشاک بچه با چنان رشدی مواجه شده که بسیاری از خانواده ها به جای استفاده از پوشک از پارچه استفاده می کنند.
امروز مردم توقع دارند وزرا و مدیران دولتی با تمام توان به شکل جهادی مشکلات آنها را حل کنند و شعار این دولت تدبیر و امید بوده اما اینکه بگوییم مردم رای داده اند و همین است نشانه ای از امید در ان نیست.