به گزارش افکارنیوز،

علی‌محمد نمازی، با اشاره به پاسخ موشکی سپاه به تروریست‌های حادثه اهواز تصریح کرد: وحشی‌گری و بی‌رحمی در حد اعلای گروه تروریستی داعش در بین تمام گروه‌های تروریستی بی‌سابقه است و این گروه فجیع‌ترین جنایات را انجام می‌دهد.
وی افزود: داعش علاوه بر کشتار انسان‌های بیگناه به بدترین شکل با ظاهری که از خود ساخته به آبروی اسلام در جهان نیز لطمه وارد می‌کند، لذا هرکسی که آسیب جدی به داعش وارد کند، کار بسیار ارزنده‌ای انجام داده است.

نمازی تأکید کرد: از این لحاظ حمله موشکی سپاه را تقدیر می‌کنم که توانست ضربه‌ای به این وحشی‌ها وارد کند و دوم اینکه بتوانیم انتقامی درست برای مظلومین شهیدشده در رژه نظامی اهواز را بگیریم که این نیز از دو جهت خوب است.
عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی در تشریح ابعاد این پاسخ موشکی اظهار داشت: اولین مزیت این پاسخ این است که انتقام خون این عزیزان گرفته شد و دوم اینکه پیام بازدارندگی خواهد داشت. ما اگر بتوانیم چند برابر خسارتی که به ما وارد می‌کنند به آنها خسارت وارد کنیم، قطعاً عامل بازدارنده‌ای می‌شود و آنها را از اقدامات بعدی منصرف خواهد کرد.
وی در پایان تأکید کرد: ملت ایران هم به خاطر این اقدام از سپاه دفاع می‌کند و ما نیز تشکر، دفاع و حمایت خود را از سپاه اعلام می‌کنیم.