به گزارش افکارنیوز،

بهروز نعمتی در جمع خبرنگاران درباره جلسه غیرعلنی مجلس که به بررسی حادثه تروریستی خوزستان اختصاص داشت، گفت: این جلسه با حضور سردار آشتیانی مسئول حفاظت ستادکل فرماندهی کل قوا، وزیر اطلاعات، وزیر کشور، مدیرکل اطلاعات خوزستان و همچنین استاندار خوزستان برگزار شد.
وی ادامه داد: در این جلسه افرادی درباره حادثه تروریستی اهواز گزارشی را ارائه دادند و سه نفر از نمایندگان خوزستان هم به قید قرعه مسائلی را در این باره مطرح کردند.
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: موضوع اصلی این است که در این حادثه، قصور قطعی است و با تعدادی از مقصران حادثه برخورد شده و تعدادی از آنان هم به دادگاه معرفی شده‌اند.
نعمتی با اشاره به اینکه در این جلسه مسئولان بابت قصوری که در این حادثه اتفاق افتاده عذرخواهی کردند، گفت: با توجه به فضای کشور و وجود گروه‌های مختلف تکفیری در عراق، سوریه و اطراف ایران، نباید این منافذ وجود داشته باشد و باید برخورد جدی‌تری با افراد مقصر این حادثه صورت بگیرد.
وی خاطرنشان کرد: نهایتاً مقرر شد که وزیر کشور گزارش مفصلی را درباره حادثه تروریستی اهواز به صورت جمع‌بندی شده به مجلس شورای اسلامی ارائه کند.