به گزارش افکارنیوز،

ابوالفضل حسن‌بیکی ، با اشاره به پیام رونمایی از پهپاد جدید ارتش برای دشمنان ایران اسلامی، گفت:  خودکفایی در عرصه نظامی و دفاعی یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

تاکید رهبر انقلاب بر لزوم دستیابی به خودکفایی در حوزه دفاعی و موشکی

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: رهبر انقلاب در زمان مجلس سوم شورای اسلامی اولین نکته ای که به عنوان استراتژی جمهوری اسلامی اعلام کردند، بر مبنای خودکفایی در حوزه دفاعی و پیشرفت کافی در حوزه موشکی بود.

ایران قبل از انقلاب اسلامی وابستگی نظامی صددرصدی به آمریکا داشت

وی با اشاره به اینکه وزارت دفاع و جهاد خودکفایی ارتش و همچنین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اقدامات شایسته ای انجام دادند، ادامه داد: متاسفانه در آن زمان تمام امکانات نظامی کشورمان وابسته به آمریکایی ها بود لذا بر این اساس عراقی ها در زمان جنگ تحمیلی توانستند با موشک تهران را مورد هدف قرار دهند و در این میان دست سربازان کشورمان خالی بود.

قدرت دفاعی کشورمان موجب شده دوران بزن‌ودررو تمام شود

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه رهبر انقلاب همواره تاکید داشتند که قدرت دفاعی کشورمان باید آنقدر افزایش یابد که بازدارنده باشد، تصریح کرد: بنابراین امروزه می توان با افتخار اعلام کرد که اگر دشمنان یک ضربه به ایران بزنند، ده ضربه خواهند خورد و دوران بزن و دررو تمام شده است.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس دهم با اشاره به اینکه دانشمندان جوان ایرانی به علم پیشرفته تولید پهپاد دست پیدا کرده اند، افزود: بر این اساس طی سال های گذشته شاهد تولید انواع پهپادها برای انجام عملیات های مختلف بوده ایم. این مهم در حالیست که چندی پیش نیز پهپاد پیشرفته نظامی ایالات متحده آمریکا توسط دانشمندان ایرانی زمین گیر شد که نشان دهنده قدرت برتر کشورمان است.

موشک های ایرانی به کابوسی برای تروریست های تبدیل شده اند

عضو کمیته دفاعی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: همچنین باید یادآور شد چندی پیش نیز موشک های ایرانی پس از عبور از عراق، مقر نیروهای تروریستی داعش که در نزدیکی نیروهای آمریکایی قرار داشتند را مورد اصابت قرار داد که بیانگر هدف گیری دقیق و اوج قدرت سلاح های تولید داخل است./