به گزارش افکارنیوز،

سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به معرفی محمد شریعتمداری وزیر پیشین صنعت به عنوان وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مجلس گفت: لابد دست آقای رئیس جمهور در بحث داشتن گزینه‌ها خالی است و افراد محدودی را دارد که بتواند آنها را بکار بگیرد و مجبور است یک وزیر را از این وزارتخانه به وزاتخانه دیگر جابجا کند. 

وی افزود: از سوی دیگر با وجود اینکه افراد شاخص زیادی در طیف‌های مختلف سیاسی هستند که رئیس جمهور می‌تواند از آنها استفاده کند شاید رئیس‌جمهور می‌خواهد از نیروهای یک طیف خاص استفاده کند به هر حال رئیس‌جمهور است و حق قانونی است وقتی رئیس‌جمهور شد با یک گروه خاص کار کند. 

عضو هیات رئیسه مجلس اظهار داشت: آقای محمد شریعتمداری برای کسب رای اعتماد در مجلس راه سختی را در پیش دارد چرا که ذهنیت بدی در رابطه با وزارت وی در وزارت صنعت، معدن و تجارت ایجاد شده و نمایندگان موافق تکرار وی نخواهند بود و خیلی باید تلاش کند که بتواند در مجلس رای بیاورد. 

به گزارش فارس، رئیس جمهور روز گذشته وزاری پیشنهادی خود را برای وزارتخانه‌های صنعت،‌معدن و تجارت، راه و شهرسازی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و امور اقتصادی و دارایی به مجلس معرفی کرد. 

بر این اساس دژپسند به عنوان وزیر پیشنهادی اقتصادی، اسلامی به عنوان وزیر پیشنهادی راه، شریعتمداری به عنوان وزیر پیشنهادی کار و رحمانی به عنوان وزیر پیشنهادی صنعت به مجلس معرفی شدند.