به گزارش افکارنیوز،

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی ، با اشاره به نشست غیرعلنی امروز مجلس گفت: در این جلسه که با حضور محمدباقر نوبخت رئیس سازمان بودجه و فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی برگزار شد، مسائل اقتصادی کشور و راهکارهای برون‌رفت از این وضعیت مطرح و بررسی شد. 

وی افزود: در این جلسه مرکز پژوهش‌های مجلس گزارشی را از وضعیت اقتصادی کشور و راهکارهای لازم برای برون‌رفت از این وضعیت اقتصادی و مقابله با تحریم به نمایندگان ارائه کرد. 

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مرکز پژوهش‌های مجلس در گزارش خود عنوان کرد که برای برون‌رفت از وضعیت اقتصادی فعلی و مقابله با مشکلات اقتصادی پیش‌رو، لازم است تا رونق اقتصادی مورد توجه قرار گیرد و به ویژه صنعت خودروسازی، کشاورزی و ایجاد اشتغال موضوعاتی است که باید برای مقابله با مشکلات اقتصادی فعلی به آن توجه شود. 

حاجی دلیگانی خاطرنشان کرد: در این جلسه محمدباقر نوبخت رئیس سازمان بودجه و فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی عنوان کردند که برای مشکلات اقتصادی کشور برنامه داریم و برنامه‌های خود را به مجلس ارائه داده‌ایم. 

وی افزود: در این جلسه فرهاد دژپسند پیشنهاد کرد که جلسه مشترکی با کمیسیون اقتصادی و مرکز پژوهش‌های مجلس داشته باشد و محورهای دولت و محورهای مرکز پژوهش‌های مجلس برای مقابله با مشکلات اقتصادی کشور با هم هماهنگ شوند. 

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: محمدباقر نوبخت عنوان کرد که بسته‌های اقتصادی را برای بهبود شرایط فعلی کشور آماده و به مجلس ارائه کرده که در این بسته‌ها به طور مثال به بخش کشاورزی و اشتغالی که در این حوزه می‌توان ایجاد کرد، توجه شده است.