به گزارش افکارنیوز،

محمود واعظی رئیس دفتر رئیس‌جمهور شامگاه پنجشنبه 6 دی ماه در صفحه اینستاگرام خود نوشت: روز پنجشنبه به همراه برخی مسؤولان دانشگاه آزاد اسلامی، وزارت بهداشت و مدیران و پزشکان بیمارستان امام خمینی(ره) از مصدومان حادثه اسفبار اتوبوس عیادت کردم.

وی افزود: خانم دکتر داداندیش هم که در این برنامه بنده را همراهی می کرد، به طور جداگانه از دختران دانشجوی مصدوم عیادت و احوالپرسی کرد و با مادران دانشجویان بستری در بیمارستان گفت وگوهایی داشت.

رئیس دفتر رییس جمهوری در ادامه نوشت: پس از آن به اتفاق همراهان در جلسه ای که تقریباً عمده خانواده های این عزیزان در آن حضور داشتند، شرکت کردیم. در این جلسه، مفصل به سخنان خانواده ها گوش دادیم و با برخی از آنها شخصاً صحبت کردم.

واعظی ادامه داد: تقریباً همه خانواده هایی که عزیزانشان در بیمارستان بستری بودند از رسیدگی پزشکان و پرستاران و کادر درمانی راضی بودند و در این میان حتی زحمات یکی از پزشکان عزیز را بیش از همه متذکر شدند.

وی افزود: مسائل مطرح شده توسط والدین و خانواده ها همگی توسط تیم همراه ثبت و ضبط شد تا به همه آنها رسیدگی شود. از آنجا که مسائل درمانی این عزیزان منحصر به امروز و فردا نیست، برخی مباحث در خصوص روند درمانی با مسئولان بیمارستان و کادر پزشکی و مسئولان دانشگاه آزاد مطرح شد و بنده توصیه های لازم را کردم.

رئیس دفتر رئیس جمهور اضافه کرد: با توجه به مساعی خوب کادر پزشکی بیمارستان و پیگیری های مسئولان دانشگاه آزاد و اهتمام جدی دولت در این خصوص، امیدوارم هرچه سریعتر شاهد بهبودی این عزیزان باشیم.