به گزارش افکارنیوز،

آیت‌الله محمدحسن فاضل گلپایگانی نماینده مردم تهران در مجلس خبرگان، در نطق ششمین اجلاسیه  خبرگان رهبری، اظهار داشت: زیر این آسمان و روی این زمین و در ملک و ملکوت نعمتی بالاتر از بعثت و ولایت نیست . اتمام نعمت‌های دنیا از آسمان و زمین و آفتاب و مهتاب و... در برابر نعمت بعثت و ولایت چون صفرهایی هستند که اگر منهای عدد صحیح بعثت و ولایت دیده شوند بی ارزش اند اما در کنار بعثت و ولایت ارزش پیدا می‌کنند.

وی افزود: پیامبر در مکه 13 سال گرفتار مثلث آزار جسمی، آزار روحی و محاصره اقتصادی بود، اما استقامت کرد. 10 سال در مدینه گرفتار مثلث شوم دیگر شد جنگهای مشرکان، توطئه و عهد شکنی یهودیان و کارشکنی و آزار منافقان، ولی درعین حال پیامبر راست قامت ایستاد و در برابر مشکلات تحمل کرد.

عضو مجلس خبرگان تاکید کرد: رمز این موفقیت، اتکا و ارتباط با خدا بود که شبانه روز 70 مرتبه سر به سجده می‌گذاشت و حتی اعتکاف او هر سال در دهه آخر رمضان ترک نشد و اگر یکسال درگیر جنگ بود سال دیگر دو دهه رمضان را معتکف می‌شد و قضای اعتکاف سال قبل را بجا می‌‌آورد بنابراین مسئولان و کارگزاران نظام هنگامی می‌توانند این بار مسئولیت را به پایان رسانند که ارتباط شبانه روزی ایشان با خدا ترک نشود و از قدرت و حمایت همه جانبه خداوند غفلت نکنند.

آیت الله فاضل لنکرانی در پایان تصریح کرد: باید از 40 سال گذشته انقلاب الهام بگیریم. در انتخابات، فرهنگی بوجود بیاوریم که هم شرکت کنندگان دچار تطمیع قرار نگیرند و انتخاباتی سالم صورت گیرد و هم داوطلبان متوقع نباشند؛ اگر انجام وظیفه باشد دیگر انتقام‌جویی و موضع گیری معنی ندارد.