به گزارش افکارنیوز،

محمدجواد جمالی‌نوبندگانی با اشاره به پیشنهاد رییس جمهور آمریکا مبنی بر اینکه بدون هیچگونه پیش‌شرطی آماده مذاکره با ایران هستیم، گفت: سیاست آمریکایی ها مبنی بر این است که یکی به نعل بزنند و یکی به میخ تا بتوانند منافع خود را تامین کنند.

اخبار سیاسی- نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: باید اذعان کرد قطعا شعارهایی که ترامپ، پمپئو، بولتون و برایان هوک مبنی بر داشتن آمادگی برای مذاکره بدون پیش شرط با ایران مطرح می کنند، بخشی از سیاست اعمال فشار آنها علیه کشورمان است.وی ادامه داد: یادآور می شود طرح ادعای مذکور پس از سرنگونی پهپاد متجاوز آمریکایی به مرزهای هوایی ایران و سرنگونی آن توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی انجام شد.

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: این مهم در حالیست که متاسفانه برخی از ساده اندیشان در کشورمان عنوان می کنند که ایالات متحده آماده مذاکره است لذا باید با آنها سر یک میز نشست در حالی که این نوع از مذاکره همراه با فشار و زورگویی است.

دونالد ترامپ، رییس جمهور ایالات متحده آمریکا در گفت‌وگویی با اشاره به تمایلش برای مذاکره با مقام معظم رهبری و حسن روحانی، رئیس‌جمهور ایران، مدعی شد که واشنگتن بدون هیچ پیش‌شرطی با تهران مذاکره خواهد کرد.