به گزارش افکارنیوز،

سردار نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه شامگاه پنجشنبه در یادواره سرداران و ۳۷۰ شهید شهرستان قرچک که مصلای این شهر برگزار شد،  اظهار داشت: همه مسؤولان مردم در این یادواره‌ها میهمان شهدا هستند، چکیده آرمانهای شهدا ولایت است، اگر وصییت نامه شهدا و یادداشت‌های شهدا را نگاه کنید می‌بینید به ولایت تأکید شده است.

اخبار سیاسی- سردار نقدی گفت: آنچه که انسان را از سختی و بدبختی نجات می‌دهد ولایت است و آنچه که مردم را به بی راهه و بدبختی می برد طاغوت است، باید به طاغوت کفر ورزید  و به خدا ایمان داشته باشید و با اولیاء خدا همراه بود.

معاون هماهنگ کننده سپاه افزود: شهدا همه چیز خود را بخشیدند تا مردم در آسایش و امنیت باشند،  شهدا جان خود را دادند تا مردم به سمت نور و روشنایی بروند این فلسفه امام حسین(ع) و تمام شهدایی است که در راه خدا به شهادت رسیدند. 

وی در ادامه افزود: شهید جایگاه والایی دارد، طاغوت‌ها می‌خواهند مردم از آنها حمایت و اطاعت کنند، باید در مسیر حق قدم برداریم و خدا را اطاعت کنیم از مسیر حق جدا نشویم که شکست خواهیم خورد و پیش شهدا شرمنده می‌شویم.

نقدی بیان داشت: همه مردم در آخرت به جایگاه شهید قبطه می‌خورند، چرا که شهدا دارای عظمت هستند، شهدا باعث اقتدار کشور شده‌ و پیشرفت‌ منطقه‌ای ایران را مدیون آن‌ها هستیم.

معاون هماهنگ کننده سپاه تاکید کرد: کشور عراق در جنگ تحمیلی با ۲۷۰۰ تانک با ایران وارد جنگ شد و با توجه به اینکه بیش از هزار تانک از بین رفته بود در پایان جنگ ۵۴۰۰ تانک داشت، در ابتدای جنگ عراق ۳۰۰ هواپیمای جنگی داشت با توجه بیش از ۱۰۰ هواپیما مورد اصابت قرار گرفته بود و  خسارتی به عراق  وارده شده بود در پایان جنگ ۶۰۰ هواپیمایی جنگی داشت این‌ها نشان از حمایت از کشور عراق بود و در جنگ تحمیلی بیش از ۷۰ کشور عراق را یاری می‌کردند. 

وی گفت: در ۴۰ سال گذشته این ملت در تحریم بودند و روز به روز پیشرفت کردند و به جلو آمدند و کشورهای استکباری به عقب رفتند.

معاون هماهنگ کننده سپاه در ادامه گفت: فرهنگ مقاومت از ایران به کشورهای هم جوار، فلسطین، لبنان و یمن صادر شده است، کشور یمن با استفاده از پهپاد بزرگترین پالایشگاه نفتی عربستان را مورد هدف قرار داد و خسارات جبران ناپذیر به عربستان وارد کرد.

نقدی اظهار کرد: مردم در مسیر حق حرکت کردند، در مسیر ولایت بودند به رهبر خود وفادار بودند، سختی‌هایی در کشور وجود دارد باید با مقاومت و با فرهنگ دفاع مقدس از این مشکلات عبور خواهیم کرد.

وی یاد آور شد: منویات حضرت امام خمینی(ره) که فرمودند این قرن، قرن اسلام است باید در این مسیر محکم قدم برداریم تا پیش شهدا شرمنده نباشیم.

معاون هماهنگ کننده سپاه در پایان گفت: هرکس که پشتیبان ولایت فقیه  باشد و در مسیر شهدا قدم بردارد بی شک موفق خواهد بود.

به گزارش فارس، یادواره سرداران و ۳۷۰ شهید شهرستان قرچک مهیمان دیگری داشت که به فضای  مصلا حال و هوای معنوی بخشیده بود شهید گمنام ۲۳ ساله ای که در تک دشمن در منطقه عملیاتی زوبیدات عراق به درجه رفیع شهادت نایل آمد بود میهمان ویژه یادواره سرداران و ۳۷۰ شهید شهرستان قرچک بود.

یادواره سرداران و ۳۷۰ شهید شهرستان قرچک با حضور سردار نقدی  معاون هماهنگ کننده سپاه، سرهنگ حیدرنیا جانشین سپاه سید الشهدای استان تهران، امام جمعه شهرستان قرچک، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، فرمانده سپاه ناحیه ۱۵ خرداد، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک  و سایر مسوولان شهرستانی برگزار شد.