به گزارش افکارنیوز،

 آیت‌الله سید احمد خاتمی امام جمعه موقت تهران با اشاره به انتقام سخت سپاه پاسداران در حمله به پایگاه عین الاسد آمریکا در بغداد گفت: این اقدام آغاز یک پاسخ قاطع و انتقامی در خور شان از آمریکاست که مقام معظم رهبری صرفا به عنوان یک سیلی از آن  یاد کردند.

اخبار سیاسی- او ادامه داد: قطعا آمریکایی‌ها باید توجه کنند که چنانچه  بازهم شرارت کنند سیلی‌های محکم تری خواهند خورد، پس باید خودشان را برای مجازات سخت آماده کنند.

 آیت الله خاتمی درباره شهادت سپهبد سلیمانی نیز گفت: رحمت و رضوان خداوند بر روح بلند سپهبد سلیمانی زیرا همانطور که حیات او پر برکت بود شهادت او هم برکات زیادی برای کشورمان داشت.

امام جمعه موقت تهران با اشاره به برکات شهادت قاسم سلیمانی، افزود: یکی از برکات شهادت ایشان جان گرفتن فضای ضد آمریکایی در منطقه است و شاهد بودیم  مجلس عراق اخراج نظامیان آمریکایی را تصویب کرد و مجلس ایران هم پنتاگون و وزارت دفاع آمریکا را تروریست خواند که اینها همه از برکات خون حاج قاسم است و باید به سردمداران کاخ سفید گفت: «باش تا صبح دولتت بدمد. کاین هنوز از نتایج سحرست».

او با اشاره به اینکه این اقدام منجر به شکسته شدن هیمنه آمریکا در جهان شده است، خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی هیمنه آمریکا را در دنیا و منطقه شکست و این سیلی هم در دنیا کم سابقه است، اما بازهم می‌گوییم که اگر آمریکا به شیطنتش ادامه دهد سیلی‎های محکم تری خواهد خورد.