به گزارش افکارنیوز،

 حسن کامران نماینده مردم اصفهان در مجلس  شورای اسلامی با اشاره به اظهارات اخیر محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه درباره مذاکره مجدد با آمریکا گفت: اگر آقای ظریف این حرف را زده است باید توبه کند.

اخبار سیاسی- وی افزود:‌هر مسئولی که از مردم فاصله بگیرد قطعا با عدم مقبولیت مواجه خواهد شد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس تصریح کرد: اقدامات خارج از پذیرش ملت ما منجر به آن شده است که مردم نه مجلس را قبول دارند و نه دولت را.

کامران گفت: مردم هم انقلاب را قبول دارند هم رهبر انقلاب را. دولت باید بداند مقام معظم رهبری درباره مذاکره مجدد با آمریکا چه تذکرات و توصیه‌هایی داشته‌اند و آن را پیش ببرند.

وی افزود: حضور میلیونی مردم در تشییع پیکر مطهر سردار سپهبد شهید حاج قاسم و هم رزمایش پیام مقاومت، ایستادگی و عدم مذاکره با آمریکای جنایتکار بود، لذا دولت باید این پیام و پیغام را درک کرده و به آن عمل کند. 

نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: دولت بهتر است اگر بنای رفراندوم و نظرسنجی دارد موضوع مذاکره مجدد با آمریکا را به رفراندوم بگذارد تا نتایج آن را متوجه شود؛ همین حرف‌ها و اظهارات باعث شده است که مردم نسبت به لاریجانی و روحانی نگاه بدی داشته باشند که در مراجعه به رفراندوم نظرات مردم را نسبت به این دو فرد متوجه شد.

کامران گفت: دولتمردان باید بدانند در شأن ملت ایران باید حرفی بزنند و وقتی آنها در تشییع میلیونی سرداران مقاومت بحث عدم مذاکره و مقاومت، پایداری و ایستادگی را مطرح می‌کنند چرا وزیر خارجه کشورمان مجددا بحث مذاکره با آمریکا را پیش‌ می‌کشد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس تاکید کرد: متاسفانه دولت به توان داخلی اعتقاد ندارد و مرتب نگاهش به خارج از کشور است. متاسفانه ما با برخی مدیران و مسئولینی در کشور مواجه هستیم که در اظهاراتشان واژه‌های مقام معظم رهبری و انقلاب اسلامی را بیان می‌کنند ولی در عمل به آن پایبند نبوده و ضد آن و آرمان‌های امام خمینی و شهدا و ملت رفتار می‌کنند.