به گزارش افکارنیوز،

 مجتبی ذوالنوری گفت: رژیم صهیونیستی و دولت سعودی در این چندسال گذشته روابط پشت پرده ای در سطوح بالا داشتند و همکاری این دو کشور در زمینه پشتیبانی و حمایت از نیروهای داعش در همین راستا بوده است و اساسا سلفی گری و وهابیت بستری در تفکرات صهیونیستی دارد.

اخبار سیاسی- وی افزود: از ترس ملت ها رژیم پادشاهی آل سعود این روابط را پنهان می کرد اما حالا در سکوت کشورهای اسلامی و ملت های مسلمان عربستان به دنبال عادی سازی روابط خود با اسرائیل است.

نماینده مردم قم تاکید کرد: آل سعود استقلالی از آمریکا ندارد و رژیم اسرائیل هم از عوامل آمریکا است و این طبیعی است که عربستان که گاو شیرده و بانک اعتباری آمریکا است به اسرائیل سرویس دهی کند.

ذوالنوری تاکید کرد: بازگشایی خطوط مسافری بین اسرائیل و عربستان خیانت به آرمان اسلام و خلاف منشور سازمان همکاری های اسلامی است و وزارت خارجه باید ابتکار عمل در این زمینه را در دست بگیرد و جهان اسلام را نسبت به این موضوع حساس کند.

به گزارش خبرگزاری روسیه به نقل از روزنامه های اسرائیل، ، وزیر امور داخلی رژیم صهیونیسیتی برای اولین بار حکمی را امضا کرد که بر اساس آن به شهروندان این کشور مجوز سفر به عربستان سعودی داده می‌شود.