به گزارش افکارنیوز،

 حجت الاسلام احد آزادی خواه در نشست علنی امروز (دوشنبه) پارلمان در مخالفت با بررسی یک فوریت طرح قانونی پیگرد حقوقی علیه دولت انگلستان برای جبران خسارت وارده به اتباع ایرانی اظهار داشت: از اینکه 106 نفر از نمایندگان بر آن شدند که در مورد نوع اعمال استبداد مستبد پیر، انگلیس خبیث حرکت و مطالبه‌گری حقوقی را انجام دهند تشکر می‌کنیم اما مخالف بررسی یک فوریت این طرح هستم و باید به صورت سه فوریتی مطرح می‌شد.

اخبار سیاسی- نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی افزود: در طول تاریخ انقلاب نقاط عطفی داشتیم که غیرقابل انکار است و یکی از این نقاط عطف که به انقلاب توان مضاعف بخشید، تسخیر لانه جاسوسی آمریکای جنایتکاری بود که با ترور سردار سپهبد سلیمانی به دنیا اثبات کرد منطق مذاکره را نمی‌داند و رهبر معظم انقلاب هم در خطبه‌های نماز جمعه فرمودند ما اهل مذاکره هستیم اما نه با این آمریکا.

وی یادآور شد: از طراح این طرح تشکر می‌کنیم اما بر آن شدیم در برابر خباثت و توطئه ضدانسانی انگلیس، آمریکا و اسرائیل قدمی برداریم، بهتر بود سه فوریت این طرح مطرح می‌شد.

آزادی‌خواه افزود: وقتی سفیر انگلیس در تجمع غیرقانونی حضور، دخالت و شیطنت و مستبدانه عمل می‌کند و سیستم دیپلماسی هیچ اقدامی انجام نداد، لازم بود سه فوریت طرح در دستور کار قرار گیرد.