به گزارش افکارنیوز،

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در صفحه اینستاگرام خود خطاب به شهر مقدس قم که تاکنون بیشترین رنج حاصل از شیوع این بیماری را متحمل شده، خاطرنشان کرد: فاستقم کما امرت !با تکیه بر مهربانی کریمه اهل بیت(س)، از بستر کسالت برخیز! این روزها می گذرد و می دانم که بر دامنت کبریات ننشیند گرد...

اخبار سیاسی - متن کامل پست اینستاگرامی رئیس مجلس به شرح ذیل است:

در هفته‌های گذشته، ابتلای تعدادی از هموطنان عزیزمان به ویژه در استان‌های قم، گیلان و تهران به کرونا و درگذشت شماری از مبتلایان، حلاوت واپسین ایام سال را برای همگان به تلخی مبدل کرد.

ضمن آرزوی بهبودی کامل برای همه مبتلایان ،‌طلب آمرزش و رحمت برای قربانیان و صبر و آرامش برای بازماندگان، امیدوارم که با همت شبانه روزی مسؤولان علی الخصوص اقدامات پیشگیرانه  ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا و همکاری و همدلی مردم رئوف، هر چه زودتر، شاهد کوتاه شدن سایه شوم این بیماری از سر کشور باشیم تا دشواری و مرارت  ایام، جای خود را به احساس پیروزی و سربلندی دهد.

همچنین خود را در رنج  مردم شریف قم در این روزهای سخت سهیم می‌دانم و با این شهر مقدس چنین همسخن می‌شوم که: فاستقم کما امرت! با تکیه بر مهربانی کریمه اهل بیت(س)، از بستر کسالت برخیز! این روزها می‌گذرد و می‌دانم که بر دامنت کبریات ننشیند گرد".