به گزارش افکارنیوز،

سردار سیدصادق حسینی، فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان با صدور پیامی، شهادت سه نفر از نیروهای سپاه کردستان را تبریک و تسلیت گفت.

اخبار سیاسی- متن این پیام به شرح ذیل می باشد:

بسم رب شهدا و صدیقین

بار دیگر دستان به خون آغشته دشمنان پلید اسلام و انقلاب اسلام خباثتی دیگر رقم زد و سه نفر از پاسداران جان برکف که مأمور صیانت از امنیت این آب و خاک بودند را به شهادت رساندند.

مردم کردستان به‌خوبی تفاوت خادم و خائن را می‌دانند در این بحبوحه بیماری که کشور و استان‌مان را گرفتار کرده، رزمندگان خدوم سپاه بیت‌المقدس از ابتدا استراحت را بر خود حرام و با همه وجود به مردم خدمت‌رسانی کرده‌اند؛ از سرباز عزیزی که تمام مال خود را به نیازمندان می‌بخشد تا پاسداران دلاوری که جان خود را نثار امنیت مردم عزیز و بسیجیان عزیزی‌ که با همه وجود به مردم کردستان خدمت می‌کنند.

خائنان به کردستان به جای خدمت به مردم به فکر ریختن خون جوانان این سرزمین‌اند و این ناجوانمردی و پلیدی این مزدورانی است که خود و سرزمین خود را به بیگانگان می‌فروشند و نوکر و غلام حلقه به گوش استکبار جهانی‌اند.

این مزدوران خائن و نوکران حلقه به گوش بدانند که جنایت آنان بی‌پاسخ نخواهد ماند و سیلی سختی از فرزندان این سرزمین خواهند خورد؛ اینجانب شهادت سردار رشید اسلام شهید شکیبا سلیمی و همراهانشان شهید جعفر نظام پور و شهید محمد شکری را به محضر حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف مقام معظم رهبری و خانواده‌های معظم این شهدا و امت حزب الله تبریک و تسلیت عرض کرده و اعلام می‌نماییم که فرزندان کردستان همواره در کنار مردم خواهند ماند و با تمام وجود از امنیت مردم دفاع و مسیر سرخ شهدای عزیز را ادامه خواهند داد.

سردار سیدصادق حسینی، فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان