به گزارش افکارنیوز،

 محمد‌جواد کولیوند نماینده مردم کرج  در مجلس امروز (یکشنبه 21 اردیبهشت99) طی تذکر شفاهی در صحن علنی مجلس، اظهار داشت: آقای مطهری در نطق روز سه‌شنبه خود گفتند در واقعه آبان همه تقصیر به گردن وزیر کشور است. بررسی‌هایی که انجام شده نشان می‌دهد در هیچ گزارش رسمی وزارت کشور مقصر شناخته نشده است.

اخبار سیاسی- وی افزود: نکته‌هایی که آقای مطهری گفتند فاقد مبنا است و من می‌خواهم عرض کنم که بنده و آقای ذوالنور این موضوع را در جلسه مشترک شورای امنیت مطرح کردیم و همچنین جلسه مشترک دیگری در کمیسیون تلفیق و وزارت کشور برگزار شد و نمایندگان دستگاه‌های دیگر همچون وزارت اطلاعات و عزیزان سپاه آمدند و توضیحاتی دادند.

کولویند تصریح کرد: استیضاح وزیر کشور که تقدیم کمیسیون شوراها شد ۱۹ آذر و ۲۵ آذر جلسه گذاشته شد و در ۲۵ آذر بعد از رسیدگی این موضوع، تعداد امضاها از حد نصاب افتاد و ما هم استیضاح را از دستور خارج کردیم؛ یک جلسه هم در کمیسیون اصل نود برگزار شد و توضیحات لازم را دادند.

نماینده مردم کرج  گفت:‌ در این جریان وزارت نفت و صمت و وزارت اطلاعات هم باید کارهایی را صورت می‌دانند، بگوییم که همه مسئولیت به دوش وزیر کشور بوده منصفانه نیست و بررسی‌هایی انجام شده نشان داد که هیچ گاه وزارت کشور مقصری نبوده است.