به گزارش افکارنیوز،

جواد نیک‌بین در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی اخطار قانون اساسی اظهار داشت: تا انقلاب اقتصادی انجام نشود و همچنین اهداف اقتصادی، انقلابی نشود، نتیجه آن اقتصادی ناعادلانه خواهد بود و بر این اساس باید ریل‌گذاری دقیقی در جهت بهبود مشکلات اقتصادی در دستور کار قرار گیرد.

اخبار سیاسی- وی با اشاره به اینکه باید ارزش افزوده آزاد شود تا از خام‌فروشی رها شویم، گفت: جای تأسف دارد که یک میلیون سنگ مرغوب ایرانی به قیمت بسیار پایین وارد می‌شود و همان سنگ با قیمت بسیار گزافی وارد کشور می‌شود که این مسئله خسارت زیادی به اقتصاد تحمیل می‌کند.

نماینده مردم کاشمر مجلس شورای اسلامی افزود: مجلس و دولت باید با یکدیگر در تعامل باشند و همکاری کنند تا مشکلات اقتصادی حل و فصل شود اما چه کنیم که نگاه دولت برای حل مشکلات معیشتی مردم به خارج از کشور است.

نیک‌بین بیان کرد: مسئولان دولتی می‌گویند که برای حل مشکلات اقتصادی باید قوانین مزاحم را از بین برد که تأکید ما این است که مدیران مزاحم و پیر هم باید بروند چرا که وقتی به آنان نگاه می‌کنیم یاد خانه سالمندان می‌افتیم.

وی گفت: سیاست‌های لیبرالی و نگاه به بیرون دولت باعث مشکلات زیادی برای کشور شده و باید به ظرفیت‌های داخلی خودمان توجه کنیم.