به گزارش افکارنیوز،

حجت الله فیروزی درباره آخرین وضعیت بررسی پرونده اعتبار نامه غلامرضا تاجگردون ، گفت: کمیته پنج نفره ای در کمیسیون تحقیق مجلس برای بررسی اعتبارنامه منتخب مردم گچساران تشکیل شده است و قرار است این کمیته جلساتی با مسئولان وزارت اطلاعات، شورای نگهبان و همچنین رئیس مجلس شورای اسلامی در این زمینه برگزار کند.

اخبار سیاسی- وی افزود: دیدار با مسئولان مربوط به بررسی صلاحیت‌ها در وزارت اطلاعات، اعضای شورای نگهبان و رئیس مجلس شورای اسلامی سه اقدام تعریف شده‌ای است که این کمیته ۵ نفره در دستور کار دارد.

سخنگوی کمیسیون تحقیق مجلس شورای اسلامی متذکر شد: ما سه شنبه هفته گذشته درخواست خود برای برگزاری جلسه با مسئولان مذکور را مطرح و نامه آن را ارسال کردیم تا زمان برگزاری این جلسات تعیین شود و پیگیری می‌کنیم تا ببینیم این جلسات در چه روزهایی برگزار می‌شود.

فیروزی بیان کرد: همچنین قرار است امروز معترضان به اعتبارنامه تاجگردون اسناد خود را به صورت مکتوب و مستند ارائه کنند و همچنین تاجگردون هم باید دفاعیات خود را به صورت مکتوب، مستند و مستدل به کمیسیون تحقیق ارائه کند.

وی با اشاره به اینکه امروز باید هر دو طرف مستندات خود را به صورت مکتوب به کمیسیون تحقیق ارائه کنند، گفت: معترضان و همچنین منتخب مردم گچساران فقط تا امروز فرصت دارند که مستندات خود را به کمیسیون تحقیق مجلس ارائه کنند تا مورد بررسی قرار گیرد.