به گزارش افکارنیوز،

شهریار حیدری نماینده مردم قصرشیرین در در مجلس شورای اسلامی  با اشاره به موفقیت آمیز بودن رزمایش مشترک پیامبر اعظم(ص) ۱۴ در آبهای نیلگون خلیج فارس اظهار داشت: رزمایش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در تنگه هرمز سبب غرور و اقتدار ملی و باعث ناامیدی دشمنان ایران اسلامی شد.

اخبار سیاسیوی افزود سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نشان داده که در راه دفاع و حراست از تمامیت ارضی ایران نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم سلحشور ایران از آمادگی بالایی برخوردار بوده و مجهز به جدیدترین تجهیزات نظامی و دفاعی است.

نماینده مردم قصرشیرین در مجلس خاطرنشان کرد: اقتدار نیروهای مسلح ماه به ویژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی موجب ترس و نگرانی دشمنان ما شده و سلحشوران سپاه ما در رزمایش مشترک پیامبر اعظم (ص) ۱۴ در خلیج فارس قدرت و وحدت دفاعی را به نمایش گذاشتند.

حیدری با تاکید بر اینکه باید از نظر دفاعی قوی باشیم، گفت: بعد از هشت سال دفاع مقدس، جمهوری اسلامی همواره در حوزه تجهیزات نظامی و دفاعی رشد چشمگیر داشته و قوی بودن ایران دستاوردهای عظیم از نظر قدرت ژئوپلیتیکی در کل دنیا داشته است.

وی معتقد است که اگر قدرت نظامی و دفاعی ایران نبود شاید دشمنان بسیاری از تهدیدات خود را عملیاتی می کردند اما قدرت دفاعی ما نوعی بازدارندگی ایجاد کرده است و ما این دستاورد را مرهون نیروهای نظامی به ویژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هستیم.